Росіяни запустили фейк про невдалий запуск ракети з корабля «Тернопіль» (відео)


Сьогодні російські ЗМІ розповсюдили інформацію про начебто невдалий запуск ракети у Чорному морі з протичовнового корабля «Тернопіль»(3 вересня). З метою посилення «доказової бази», інформація супроводжена відео. У повідомленні зроблена спроба «прив’язати» інцидент до українсько-американських навчань «Сі Бриз-2014», які, мовляв, ось-ось мали розпочатися.
Насправді ця “інформація” є абсолютним фейком. Протичовновий корвет «Тернопіль», заблокований російськими військовослужбовцями у березні цього року в Севастополі під час окупації території Криму, ще й досі не повернули українській стороні. Перевірити це легко: достатньо побувати у Севастополі в районі Південної бухти – «Тернопіль» стоїть там поряд з однотипними кораблями російського Чорноморського флоту. У квітні-травні Україні повернули 35 кораблів, катерів і суден, але «Тернопіль» (як і однотипний «Луцьк», корвети «Хмельницький», «Придніпров’я», низку інших кораблів), на жаль, залишається заблокованим у Севастополі.
Цікаво й те, що згідно повідомленню мореплавцям ПРИП 472 від 6 вересня 2014 року, 8-9 вересня у Чорному морі здійснювалися ракетні стрільби Чорноморського флоту Російської Федерації. Попереджалося, що плавання у обмеженому координатами просторі (координати надавалися) є небезпечним. Тому виникає логічне питання: хлопці, якщо не вмієте користуватися, чого ж чіпаєте чуже? Сподіваємось, що корвет “Тернопіль” не постраждав від непрофесійних дій ЧФ РФ.
Окрема вдячність непрофесійній діяльності кремлівських ЗМІ, які регулярно завдають тилових ударів нашому ворогу, дискредитуючи керівництво РФ і російські збройні сили.

Коментарі вимкнені.