Нічия у тернопільському дербі

У перенесеному матчі 2-го туру Першої ліги футбольний клуб “Нива” розписав бойову нічию з муніципальною командою — 2:2.

Переможний склад, як відомо, не міняють. Таким правилом користувався тренер нашого клубу Богдан Самардак, який випустив в основі усіх тих, хто кілька днів тому здобував першу перемогу у сезоні над “Сумами”.

Старт гри активніше провели саме наші футболісти, але першого по-справжньому небезпечного удару по воротах завдали номінальні господарі матчу. Ростислав Волошинович приклався до м’яча з дальньої відстані, але Ігор Нагірний у карколомному стрибку перевів на кутовий. На 10-ій хвилині м’яч все ж таки побував у сітці воріт “Ниви”, але через зафіксований офсайд, рефері одразу ж скасував цей гол.

Як і очікувалося перед грою на полі міського стадіону точилася справжня боротьба, а гольових моментів було обмаль. Все ж таки ціна помилки у такому матчі — величезна. Тож команди не надто часто тішили місцеву публіку гострими моментами, але часто йшли у зіткнення та єдиноборства.

В одному із епізодів далася взнаки шалена злива, яка супроводжувала гру практично увесь перший тайм. Після удару когось із гравців муніципальної команди Нагірний не зумів з першої спроби зафіксувати м’яч. На щастя, капітан “Ниви” Андрій Донець виніс м’яч на кутовий.

Наша команда хоча й більше ігрового часу володіла м’ячем, але створити небезпеку біля воріт суперника довго не вдавалося. На допомогу “Ниві” прийшли стандарти. Гринченко навісив з кутового, а Тарас Петрівський головою вколотив шкіряну сферу у сітку воріт ФК “тернопіль”. Забитий м’яч іще більше надихнув номінальних гостей йти у атаку, але всі подальші спроби подвоїти рахунок до кінця першого тайму успіхом не увінчалися.

В ейфорії від забитого голу, “Нива” з початком другого тайму знову почала насідати на ворота господарів. “тернопіль” відповів лише двома поспіль офсайдами від Богдана Семенця. Але на 58-ій хвилині форварду “Тернополя” пощастило більше. Захисники “Ниви” недопрацювали і залишили нападника без опіки. Той з лінії штрафного майданчика завдав невідпорного удару і пробив Нагірного, зрівнявши рахунок.

Та вже за дві хвилини “Нива” знову повела. Стрімка атака наших футболістів завершилася взяттям воріт від Семенюка, який відзначається вже у другому матчі поспіль.

У намаганні так само швидко відігратися ФК “тернопіль” побіг уперед, оголяючи тили. Цим ледь не скористалися наші футболісти. Гудима вискакував на побачення із Плетеницьким, але його прохід у підкаті перервав Ігор Курило. Згодом той же Курило намагався завдати прямого удару по воротах зі штрафного – вище. Також повз ворота пройшли і два дальніх постріли Семенця.

У відповідь “Нива” ледь не збільшина перевагу. На 80-ій хвилині стовідсотковий момент не реалізував капітан нашого клубу Андрій Донець. Після навісу з флангу центральний оборонець впритул розстрілював ворота господарів. Воротар ФК “тернопіль” дивом витягнув цей постріл з-під поперечини. За кілька хвилин лише майстерність Ігоря Нагірного не дозволила господарям відігратися. Наш воротар з величезними труднощами упіймав м’яч після несильного удару головою Семенця.

На доданих хвилинах “тернопіль” влаштував справжній штурм воріт “Ниви”. На подачу кутового пішов навіть кіпер господарів Плетеницький і саме воротар муніципального клубу став героєм для своєї команди, вирвавши нічию — 2:2.