Смак небезпеки – тернопільські хлопці побували в Криму

Тернопільські журналісти Сергій Гуменюк та Віктор Гурняк, які працюють на Інтернет видання INSIDER, побували у Криму.

Ми вже сьогодні повідомляли, що Сергій попав під «гарячу руку» козакам у Криму.

“Проїхав блокпост з Криму, беркутівці обшманали з ніг до голови, трохи пошарпали, два рази то забирали то віддавали камери, полякали що счас дадуть п**ди і не пустять дальше. Вкінцевому результаті розкидали речі по машині, порвали посвідчення, заштовхали в машину і відпустили. Дуже радий був бачити наш блокпост і наших хлопців”, – ділиться враженнями хлопець в мережі Фейсбук.

Віктор Гурняк теж поділився думками щодо поїздки в Крим. За його словами півострів “ми таки профукали”.

” Я дивлюся телевізор, фотки, і взагалі все навколо і таке враження що це десь не тут, це картинка і все. Але на жаль це реальність і все вже тут. Вже ворог тебе тримає на прицілі з захоплених наших військових частин, перекриває дороги, б’є журналістів, забирає техніку. Це все вже тут і завтра може бути ще ближче.

Важливо не дати змоги йому рухатися далі. На жаль, Крим ми таки профукали (так щоб без матюків). Хоч шанс був таки цього не допустити. Але реакція військових, я думав на 2 дні, а реально на цілий тиждень а то й більше запізнюється. Але важливо, що вона вже є. і Ще більше важливо правильно все зробити, щоб не здатися без бою! Дуже маю надію, що в нас є голови, які це розуміють.

P.S. Хто з журналістів бажає їхати в Крим – двіччі думайте, але я б не радив. Наразі ви там враги настоящие і у вас, как тепер уже стало модно говорить, отожмут все по максимуму! Если “повезьот” то тільки цим і “віддєлаєтеся”.”

-1 thoughts on “Смак небезпеки – тернопільські хлопці побували в Криму

  • 23:56 | 9.03.2014 о 23:56
    Permalink

    Якщо і надалі так буде , вибачте, жувати соплі влада – москаль дійде до Києва. Знову виставимо студентів, як у 1918 році ?

Коментарі вимкнені.