Ще один день в блокаді. Що потрібно корвету “Тернопіль”

корвет Тернопіль

За інформацією командира протичовнового корвета ВМС ЗС України «Тернопіль» капітана 3 рангу Масима Ємельяненка, екіпаж корабля також сьогодні відзначив 200-т  літній ювілей Великого українця «батька нашого Тараса», для усіх вільних від вахти  (нагадаю що команда корвета несе службу у нелегких умовах, розбитих на дві зміни) було також проведено урочисто годину читання памяті Кобзаря. На акваторії Севастопільської гавані диспозиція та ж що і сьогодні зранку. Судно буксир, що блокує корвет стоїть на тому самому місці, козаків місцевої «самооборони» в районі пірсу причалу не видно. Екіпаж корвета як і екіпажі інших заблокованих українських кораблів несуть службу у штатному режимі і готові до оборони.

Тепер про способи допомоги Тернополян Збройним Силам України дислокованих у Криму. Велика кількість людей має бажання допомогти нашим воякам в Криму, і зокрема корвету Тернопіль.
В зв’язку з утрудненим доїздом до військових частин збір продуктів, цигарок, тощо є малоефективним.
Існує необхідність в поповнені коштів для телефонного зв’язку в військових частинах України розміщених в Криму (зокрема в Севастополі, корвет Тернопіль).
Враховуючи це звертаємось до громади Тернополя з проханням : поповнити рахунок тільки по наступному номеру : 0984879152.
Цей номер є проміжний. Після цього кошти будуть миттєво переведені на телефони військових у м. Севастополі, та Криму.
Дана громадська ініціатива проводиться за погодженням Тернопільського обласного військового комісаріату.
Просимо звернути увагу: поповнювати рахунок потрібно лише на погоджений номер телефону: 0984879152.
Для контролю руху коштів, після завершення перерахунку , матеріали будуть передані в Тернопільський обласний військовий комісаріат.
Особисту відповідальність  за проведення  перерахунку коштів  несе: Білан Тарас (0679963258)

Ігор Крочак, військовий історик, один з авторів книги «Протичовновий корвет Тернопіль», член Національної Спілки Журналістів України, Спілки Офіцерів України.

Коментарі вимкнені.