Стартував Всеукраїнський відеомарафон теплих слів підтримки для бійців АТО

10 жовтня офіційно стартує Всеукраїнський відеомарафон теплих слів підтримки для бійців АТО від першої української соціальної мережі WEUA.Info. Суть його полягає в тому, що дівчата знімають власні коротенькі відео зі словами підтримки для військовослужбовців, передають естафету подругам і кидають посилання на відео із хештегом #ЕстафетаТеплихСлівПідтримки на пошту press@weua.info.

Засновник першої української соціальної мережі WEUA.Info Богдан Оліярчук на своїй офіційній сторінці у Facebook повідомив, що першими, хто долучився до Всеукраїнського відеомарафону, стали дівчата із модельної агенції MaxiModels, і опублікував посилання на відео «поза кадром» із процесу зйомок.

Команда WEUA.Info сподівається, що дана ініціатива допоможе військовослужбовцям, які зараз перебувають у зоні бойових дій, витримати усі випробування, адже теплі та щирі слова здатні зігріти навіть у найтяжчі моменти.

Варто зазначити, що Всеукраїнський відеомарафон теплих слів підтримки для бійців АТО гідно продовжує хвилю патріотичних ініціатив нашої держави.

Коментарі вимкнені.