Тернопільщина найменш гостинна в Україні? Карта біженців

За даними проекту Слово і Діло Тернопільська область опинилася  на останньому місці за кількістю вимушених переселенців зі східних регіонів та з Криму. Загалом Тернопільщина прийняла 574 біженців, в тому числі 137 з Криму і 437 – з Луганської і Донецької областей.

Загалом в Україні станом на 1 серпня зафіксовано понад 111,6 тис. вимушених переселенців, майже 90% з них були вимушені виїхати із зони проведення антитерористичної операції.

Так, на першому місці – Харківська область – 29 058. У цій області найбільше переселенців зі східних регіонів – 28 323 людини і лише 735 – з Криму. Друге місце – Київ і Київська область – 14 811 (10 340 – зі сходу і 4 471 – з Криму). Далі йдуть Дніпропетровська, Запорізька, Одеська, Полтавська і Львівська області.

Проект «Слово і Діло» на підставі даних Управління Верховного комісара в Україні та Міжвідомчого координаційного штабу з питань соціального забезпечення громадян України відобразив на карті, до яких регіонів держави громадяни з окупованих територій виїжджають найбільше.

Для збільшення зображення клікніть ТУТ.

Коментарі вимкнені.