У Росії закони приймаються за 20 хвилин, – Єлена Васильєва

Чи страшно жити в Росії запитали російську правозахисницю  Єлену Васильєву  тернопільські журналісти.
– Дуже страшно, але є такий рубіж, який я не бажаю нікому перейти. Момент, коли ти перестаєш боятися. Тобі страшно. Але ти свідомо ідеш на цей ризик. З 2003 року мене супроводжують обшук, прослуховування, погоні, напади. Вже перестаєш боятись і починаєш розуміти, що Путінський режим потрібно любим способом знищити. Ми вже жартуємо, хоча і сумно, але…. Якщо ДНР та ЛНР мають свої князівства і вони вже поділили цю територію Донбасу між собою.То давайте обійдіть їх та йдіть на Схід.Якщо Путін зможе захопити Київ, то замість російської опозиції він отримає ще активну озброєну опозицію. Наша задача найшвидше зупинити війну. Але не любою ціною, а ціною Вашої перемоги.
За 14 років Путін створив в Росії тотолітарну державу. В якій не має прав людини, в якій повністю не дотримується Конституція. Любий журналіст під жорстокою цензурою.
За її словами усі закони в Росії приймаються за 20 хвилин, без обговорень. Таким чином підписано багато законів, – каже вона.
– Заборонили дитячі радянські мультфільми – це і “Циполіно”, “Маша та ведмідь”, “Ну, пустривай”, “Кіт Леопольд” і т.п. Ці мультфільми заставляли дитину думати. Росія стала темною державою.

Коментарі вимкнені.