Василь Деревляний виживає з «Батьківщини» активних політиків, натомість оточує себе безголосими «совками»?

Дебілізм Деревляного досяг апогею – на спеціально зібраній конференції з партії виключили найактивнішого та найрейтинговішого народного депутата Тернопільщини – Михайла Апостола. Про це пише у мережі Фейсбук помічник Михайла Апостала – Любомир Лівель.

Подробиць не знаю, бо конференція, як завжди, закрита від преси та громадськості, але дурь, як говориться, видна. Вже вкотре Деревляний виживає з «Батьківщини» активних, популярних, перспективних політиків, натомість оточує себе безголосими «совками». Якщо це і є анонсоване напередодні Юлією Тимошенко кардинальне оновлення «Батьківщини» – то я в шоці. Деревляний зробив Тернопільську «Батьківщину» безперспективною ще багато років тому. Він «проіванив», чи правильніше «провасячив», Тернопільську обласну раду, потім – Тернопільську міську раду та ще багато чого іншого. Але я йому абсолютно не дивуюсь – я дивуюсь Тимошенко, наскільки вона попустила ситуацію, що людина з нульовим, а може і мінусовим рейтингом в області, продовжує керувати партію та витворяти кожен раз екзотичніші чудеса. 
Говорив з Апостолом – він жартує: «Краще з мудрим загубити, ніж з дурним знайти». Про виключення йому нічого не було відомо, він в цей час працював в окрузі зі своїм благодійним фондом. Він зустрічається з виборцями, займається благодійністю і зовсім не переймається підкилимними внутріпартійними розборками. Він «мажоритарщик»- депутат обраний народом в межах округу, а не призначений партійними вождями. Народ його обрав і працює він на народ і звітує перед народом. В той час, як деякі депутати зустрічаються з виборцями лише перед виборами і поминай як звали, Михайло Апостол працює на окрузі більше часу, ніж в Києві (на Гусятинщині він є кожного тижня). І як людина, яка всього себе присвятила боротьбі на Майдані, благодійності, підтримці наших воїнів в АТО, він йде до народу, який його обрав з гордістю, бо йому є що народу сказати. 
А щодо Деревляного, то, як казав Луценко – НЕХАЙ ЩАСТИТЬ

 

 

Тернопільська обласна організація ВО “Батьківщина” виключила М. Апостола з партії та бюро

 

Тернопільська обласна організація ВО “Батьківщина” в рамках Всеукраїнської внутріпартійної люстрації продовжує очищувати свої ряди. Процес очищення відбувається за дорученням лідера партії ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко та на підставі головного партійного документу-  Статуту партії ВО “Батьківщина”.

Так, рішенням бюро Тернопільської обласної організації від 15 серпня з партії та бюро обласної організації було виключено Апостола М.В. Про причини та деталі виключення йдеться у рішенні XIV конференція ТОО ВО “Батьківщина”, яка відбулася вчора, 17 серпня.

ТЕРНОПІЛЬСЬКО ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ 
ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

XIV конференція
Другий етап

17 серпня 2014 року м. Тернопіль

РІШЕННЯ
Про внесення змін у складі бюро
Тернопільської обласної організації
Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
та інші питання роботи партійної організації

Розглянувши рішення бюро обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» від 17 листопада 2013 року, від 16 січня 2014 року та від 15 серпня 2015 року, керуючись пунктом 4.3.3. Статуту Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» конференція Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» вирішила:

1. Вивести Апостола Михайла Володимировича зі складу бюро Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

2. Кооптувати до складу бюро Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Пемковську Уляну Зіновіївну, колишнього голову обласної організації партії «Реформи і порядок».

3. Затвердити рішення бюро обласної організації від 15 серпня 2014 року: «За неодноразові дії спрямовані на підрив авторитету партії, за відмову від співпраці з партійними організаціями, усунення від вирішення проблемних питань забезпечення роботи партійних офісів та партійних організацій, які входять до виборчого округу №166, а також за поширення недостовірної інформації про роботу партійної організації Тернопільщини та враховуючи, що Апостол М.В. вже отримував раніше дисциплінарне стягнення – догану, виключити Апостола Михайла Володимировича з членів Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Голосували: «ЗА» – 72, «Проти – 0, Утрималися» – 0
Голова В.Т.Деревляний
Керівник секретаріату Р.М.Кушнір

-1 thoughts on “Василь Деревляний виживає з «Батьківщини» активних політиків, натомість оточує себе безголосими «совками»?

  • 23:02 | 18.08.2014 о 23:02
    Permalink

    Та хто воно таке,той Лівель,такий же чумошник,як його Апостол,короче КРИСИ,тікають з потопаючого корабля і я не здивуюся,якщо виявиться,що ці два “діяча” засвітяться в більш популярній(рейтинговій)партії-Солідарність,чи УДАР.Зрадили свою ЗміЮлю і побіжать до Порошенка…

  • 23:05 | 18.08.2014 о 23:05
    Permalink

    Що саме інтересне,що за виключення Апостола з партії проголосував голова Гусятинської РДА Ігор Аніловський,якогозараховували до наближених людей Апостола…

Коментарі вимкнені.