За солідарність!

Сьогодні день журналістської солідарності. Напевно, в цей день потрібно згадати колег, які підтримують нас. Проте найбільше ми вдячні  саме читачам, які допомагають нам ставати кращими, показують свою солідарність вмінням прощати наші помилки.

Портал «Погляд» живе в Інтернет-просторі не так давно, але за цей період ми неодноразово помічали журналістську солідарність і, на жаль, практично не спостерігали її з боку місцевих конкурентів.

Сайт «Погляд» народився на початку грудня минулого року. За три місяці наша команда зрозуміла, що праця не є даремною. Коло наших відвідувачів поступово збільшувалося. Але, напевно, старожилам Інтернет-простору чужі успіхи не давали спокою. Оскільки на одному з тернопільських порталів у лютому з’явився матеріал “Накрутки” в тернопільських інтернет-виданнях б’ють усі рекорди, або Невже тернопільські інтернет-видання “Погляд” і “За збручем” створені для читання роботами?”.

Не оминули своєю увагою нас  і друковане видання і новинний портал, де звинуватили «Погляд» у певній політичній орієнтації. А згодом уже четвертий за рахунком інтернет-портал  звинуватив команду “Погляду” у цензурі. Але, як кажуть, “чорна” реклама дає ще кращі результати.

Ми, натомість, попри неприємні спогади про нашу роботу, хочемо побажати колегам творчості та успіху. Оскільки Ваша робота є стимулом  рухатись далі.

Шановні колеги, ми вдячні Вам, що Ви є. І з усіма Вашими добрими починаннями будемо солідарні!

 

З повагою, шеф-редактор “Погляду” Надія Греса

-1 thoughts on “За солідарність!

 • 16:42 | 8.09.2011 о 16:42
  Permalink

  Є обалдєнна ідея як зробити чудо і покращити життя тернополян з допомогою вас журналістів. Ефект позитивний для всіх. Хочите?

  • 16:50 | 8.09.2011 о 16:50
   Permalink

   Діліться

   • 00:16 | 11.09.2011 о 00:16
    Permalink

    Переговори з виробниками тривають декілька тижднів. Продукт знятий з виробництва роздрібно ціна 58з копійками. Потрібно зорієнтуватись в об’ємі замовлення. Кажуть що є основні елементи в наявності у великій кількості за помірною роздрібною ціною 11. Можна доробити дрібні елементи на Ватрі або розміщати замовлення тут. Ціна невідома,бо залежить від кількості. Знаю що подібні ідеї походили з Франції. Потрібно зорієнтуватись в об’ємах замовлення. Якщо налагодити своє виробництво на базі Ватри то це буде успіх. Є ще виробники аналогічної продукції у Славуті та Дніпропетровську.

    Після спроби, батько казав що немає з ким говорити. В українській сім’ї батько завжди правий. Тому потрібно чудо. Інколи, навіть поганим людям, вдається робити неможливі речі у котрі не вірить ніхто.

 • 17:51 | 8.09.2011 о 17:51
  Permalink

  Не мені вирішувати про солідарність. Все залежить від вас і людей з якими хочете бути солідарними.

Коментарі вимкнені.