В Бережанах модно бути волонтером

Волонтерський рух набирає шалених обертів в межах України. Бережани не стали винятком – багато років при Бережанському центрі соціальних служб для дітей, сімї та молоді діяла Школа Волонтерів.
Березень знову відкриє до неї двері.
Небайдужа молодь міста пройде курс розвитку особистості, вдосконалить власні правила виживання у соціумі, навчиться уникати конфліктів, беручи участь у тренінгах, тестах та соціальних проектах.Наступним етапом стане “робота в громаді” Окрема заняття відведено на сексуальну культуру та здоров’я.
Молодь має шанс поспілкуватись з вихованцями Бережанської виховної колонії, дітьми зі школи – інтернату, та іншими.
Багато хто після волонтерських курсів змінює власний світогляд – адже шкодувати себе, перебуваючи у власній “зоні комфорту” ми  – мастаки, а опиняючись у кризових ситуаціях виживає найсильніший.
якщо навколо вас немає добра – створіть його!
Результатом 2010 року стало те, що до організації фестивалю “Рурисько” було залучено 40 волонтерів, до соціально – благодійного проекту – “Дитинство від святого Миколая ” – 70 волонтерів.
Підлітки допомагають охоче і від щирого серця.
На закінчення курсів найактивніші волонтери отримають волонтерські  сертифікати. Також плануємо побувати “Волонтерами по обміну”, та долучитись до всеукраїнського волонтерського центру.
На щастя, волонтери Бережан не є поодинокими особистостями – втілення в життя спільних мрій зробило з них родину.
Добро не вимірюється в кілограмах – але я хочу, щоб воно переважило! І переважало!

Коментарі вимкнені.