Безробітний Тернопільщини. Хто він?

На обліку в центрах зайнятості Тернопільщини перебуває більше чоловіків, аніж жінок – відповідно 52,6 і 47,4 відсотка. Серед безробітних переважають особи, яким від 50 до 59 років, з них половина передпенсійного віку. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.
Велика частка осіб зі статусом безробітного – робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання обладнання та машин (19,2%). Майже половина безробітних, зареєстрованих в обласній службі зайнятості, мають повну вищу освіту, стільки ж завершили навчання у професійно-технічних навчальних закладах.
Звільнення за згодою сторін – основна причина втрати роботи для більшості клієнтів місцевих центрів зайнятості. 60,8 відсотка від загальної чисельності зареєстрованих безробітних – мешканці сільської місцевості.
«Виходячи з вищесказаного, – зауважив Василь Олещук, ¬– вимальовується ось такий узагальнений образ безробітного Тернопільщини – це здебільшого сільський житель віком після 50 років з вищою або професійно-технічною освітою, який звільнився з останнього місця праці за згодою сторін».

-1 thoughts on “Безробітний Тернопільщини. Хто він?

  • 21:30 | 3.04.2017 о 21:30
    Permalink

    Може то і так як каже пан Василь. Але по моїх спостереженнях то є здебільшого люди середнього віку 30-45 років і жінок більше ніж чоловіків. Я стояв там на обліку минулого року. Хіба за рік щось помінялось і лишились тільки ті кому найважче виїхати за кордон.
    Ну і по віку видно що на біржі стоять люди які не настільки дурні щоби працювати за копійки.

Коментарі вимкнені.