Чортків готується до складної зими

Ми бачимо, що росія робить із енергосистемою України, як наслідок – графіки відключень, аварійні вимкнення електроенергії. Нас знову очікуватиме складна зима, тож до неї варто починати готуватись вже. Програма Фонду енергоефективності «ГрінДім» – чудова нагода зробити вашу багатоповерхівку більш енергонезалежною, повідомляє Чортківська міська рада.

Програма передбачає надання ОСББ грантів на часткове відшкодування вартості сонячних електростанцій, а також на сертифікацію енергетичної ефективності будинку перед поданням заявки на отримання гранту та після реалізації проекту.

💸ЯКУ СУМУ КОШТІВ МОЖНА ОТРИМАТИ? Сума гранту – 70% вартості обладнання, аудиту та сертифікації енергетичної ефективності будинку. Гранична сума грантів: 1 млн грн – на встановлення сонячної електричної станції (сонячні панелі, гібридний інвертор, акумулятори); 15 тис. грн – на сертифікацію енергоефективності.

☀️ЯКІ ПОТРЕБИ МОЖЕ ЗАКРИТИ СОНЯЧНА СТАНЦІЯ? Встановлення СЕС дозволить економити на платіжках за електроенергію. Наприклад, завдяки сонячній електростанції може працювати загальнобудинкове освітлення; у випадку знеструмлень – завдяки акумуляторам жителі будинку зможуть скористатись ліфтом, більше того, що дуже важливо – потужності вистачить, щоб на певний час заживити ваш котел!

📑ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ? Механізм Програми «ГрінДІМ» максимально спрощений та прозорий: готуючись до участі, учасникам слід провести загальні збори, замовити проведення енергоаудиту будинку, визначитися з обладнанням яке буде встановлюватись і заповнити опис проєкту. Підготувавши необхідні документи, учасник подає заявку на участь у Програмі, після схвалення якої може приступати до розробки проєкту та закупівлі обладнання. Далі виконуються монтажні роботи та проводиться повторна сертифікація будинку, після чого учасник подає до Фонду заявку про завершення робіт. Схваливши її, Фонд компенсує 70% вартості обладнання та матеріалів.

🧩ХОЧУ ДІЗНАТИСЬ ДЕТАЛЬНІШУ ІНФОРМАЦІЮ. Детальніше ознайомитись з умовами даної Програми можна на офіційному сайті Фонду Енергоефективності за наступними посиланнями: https://eefund.org.ua/greendim/dokumenty/; https://eefund.org.ua/greendim/, або ж по телефону 097 219 2 923 – Михайло Мельник, регіональний радник Програми підтримки Фонду енергоефективності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *