День молоді та День села у неділю святкувала Городниця

Культурно-спортивне свято «День молоді. День села» 9 липня відзначали у селі Городниця Підволочисього району.

Біля сільського клубу зібралися городничани та гості свята, а в подарунок від Михайла Головка, перед ними виступив відомий гуморист Гриць Драпак.

– У цей непростий час я усіх вас закликаю до єднання і до злагоди, бо у злагоді наша сила. Якщо ми будемо жити дружно, то ніякий ворог на не налякає і не переможе. У цей чудовий святковий день я бажаю вам здоров’я і всього найкращого, –звернувся до присутніх староста села Ігор Щебивовк.

До організації свята громада села підійшла дуже відповідально, підготували вокальні і танцювальні номери, а також церемонію нагородження активних селян. Програма Дня села передбачала дитячі ігри та конкурси, змагання з різних видів спорту, лотерею, концерт художньої самодіяльності та атракціони.

Привітати громаду села приїхав і депутат Верховної ради, свободівець Михайло Головко.

–  Дуже приємно бачити, як ви дружно, гуртом зібралися відзначати свято свого села. Я вас щиро вітаю, кожну вашу домівку, кожного із вас, щоб у ваших родинах завжди панували злагода, мир і достаток та звісно не було горя війни. Бажаю процвітання вашій громаді, щоб здобували нові вершини, щоб пишалися своєю малою Батьківщиною. У вас дуже гарні традиції, чудове дружне село і я дякую вам за запрошення, – говорить нардеп.

Приємним подарунком від Михайла Головка став виступ народного артиста України Гриця Драпака, який за запрошення свободівця приїхав до Городниці.

Коментарі вимкнені.