Цьому жителю Тернопільщини — 100!

Мешканцю с. Хлопівка Гусятинського район Петру Федаку 9 липня виповнилося 100 років. За міцне здоров’я ювіляра молилася всі його родина, гості та односельці на чолі з парохом греко-католицької парафії Іваном Кикушом.

За доброю українською традицією всі разом заспівали Петру Федоровичу «Многая літа!».
З гостьовим візитом у найстаршого та найповажнішого чоловіка району побував голова районної державної адміністрації Віталій Батіг.

«Ваш вік є поважним та заслуженим у Бога. Ви щасливі, що доживши до такого віку, пішки прийшли до церкви, не потребуючи сторонньої допомоги. Це щаслива у Бога старість. Зичу вам прожити подальше своє життя в силі та здоров’ї, а ще в радості від рідних та близьких», — звернувся до Петра Федоровича голова райдержадміністрації Віталій Батіг.
Ювіляр щиро подякував за вітальні слова, проте в очах не приховує тінь смутку. Його радість пригнічує  неспокій на Сході держави. Петро Федорович дуже добре знає ціну незалежності, адже сам пройшов горнило війни – він є учасником Другої світової.
«Нехай живе наша Україна, бо без неї я жити не зможу», — наголосила  найповажніша людина району.
Петро Федорович вважається направду багатою людиною, адже за своє життя він виростив трьох синів, має шестеро онуків і 13 правнуків! Переважну більшість свого віку плідно трудився на землі, розвиваючи  сільськогосподарське виробництво. Сьогодні жителі с. Хлопівка низько схиляють голови перед своїм односельцем – ювіляром за його значний життєвий досвід та глибоку мудрість.

Коментарі вимкнені.