Громади Тернопільщини мають можливість стати учасниками нового освітнього проєкту

Нещодавно стало відомо, що посольство Швеції в Україні спільно з громадською організацією «МІНЗМІН», командою «Абетки реформ» та за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», у вересні 2019 року розпочинає новий пілотний освітній проєкт для маленьких мешканців об’єднаних громад України та їхніх батьків.

Мета проєкту – розповісти дітям та їхнім батькам простою мовою в ігровій формі про реформи та актуальні зміни та заохотити мешканців громад, навіть найменших, стати частиною таких змін.

Як повідомляють на порталі «Децентралізація», у рамках проєкту команда передасть сто «Маленьких наборів для великих змін» у дитячі куточки нових Центрів надання адміністративних послуг, створених за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», а також відвідає декілька громад з презентаціями навчальних матеріалів для дітей та їхніх батьків – «Абетки реформ» та «Маленького набору для великих змін». Вони в доступній формі пояснюють суть актуальних змін та реформ в Україні, показують, наприклад, як працює реформа децентралізації, або навчають, як правильно сортувати сміття.

Під час заходів мешканці громад дізнаються більше про важливі зміни та реформи, пограють в ігри, пройдуть квести та вікторини. Пілотна фаза проєкту триватиме у вересні-жовтні 2019 року.

«Експерти Тернопільського Центру розвитку місцевого самоврядування готові допомагати громадам, які виявлять бажання взяти участь в проєкті. Будь-яка реформа приречена на провал або повільне просування, якщо буде недостатнім рівень комунікації. Інформування повинно стосуватися різних цільових аудиторій. Децентралізація одна з найкращих реформ, які втілюють в Україні. Але цей процес складний та іноді навіть заплутаний. Результат – не всі дорослі орієнтуються в реформі, не кажучи вже про дітей. Участь в цьому проєкті стане корисною для всіх», – коментує радник з питань комунікації Тернопільського ЦРМС Сергій Волохатий.

Якщо ваша громада бажає долучитися до проєкту та провести у своєму ЦНАП (школі, залі міськради тощо) цікавий та корисний захід про реформи в Україні, напишіть нам, будь ласка, на електронну пошту team.minzmin@gmail.com або звертайтеся за телефоном +380637101539. Також додаткову інформацію можна отримати у Тернопільському Центрі розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Коментарі вимкнені.