У Гусятинській райдержадміністрації вперше відбувся молитовний сніданок

3 травня вперше у приміщенні Гусятинської райдержадміністрації відбувся молитовний сніданок.

Участь у заході взяли представники районної влади – голова райдержадміністрації Віталій Батіг, голова районної ради Василь Бойчук, заступники голови райдержадміністрації Ігор Гайдук та Надія Галябарда, голова Гусятинської ОТГ Михайло Левицький, представники інших об’єднаних територіальних громад, керівники окремих структурних підрозділів РДА та ОТГ, очільники та представники релігійних конфесій, які діють на території району, про це повідомляють у прес-службі РДА.

Захід розпочато із спільної молитви присутніх за мир, злагоду в Україні, в усіх сферах життя суспільства та за інші гаразди.

Очільник району Віталій Батіг висловив слова дяки керівникам релігійних організацій за духовне виховання мешканців краю й зазначив, що збереження міжконфесійного миру та злагоди, зміцнення в людській свідомості ідеалів любові, добра та милосердя є одним з головних чинників сьогодення.

«Даний захід є символом єднання керівників органів влади та релігійних конфесій задля утвердження християнських цінностей та об’єднання силою спільної молитви», – зазначила заступник голови райдержадміністрації Надія Галябарда, яка проводила молитовний сніданок.

Кожен з присутніх керівників розповів про своє бачення та напрямки діяльності, спрямовані на покращення соціально-культурного, психологічного та духовного рівня краян.

Надія Галябарда, підсумовуючи цю теплу зустріч, висловила переконання, що ця духовна традиція буде далеко не останньою, адже за одним столом обговорити проблеми сьогодення зібралися люди з різними поглядами та позиціями, котрих об’єднує молитва.

До відома: такі молитовні сніданки є багаторічною традицією багатьох країн світу. Вперше захід відбувся понад 60 років тому в США, давши початок аналогічним зібранням більш ніж у 180 країнах світу. Ще в 1942 році було засновано групи духовного спілкування за сніданком у Сенаті та Палаті представників США. А вже в 1953 році Президент Сполучених Штатів організував Національний молитовний сніданок. Сьогодні ж учасниками такого заходу в США є понад 5000 гостей — гостей з усіх континентів, представників більш ніж 130 країн світу.

В Україні молитовні сніданки проводяться з 2011 року. В них беруть участь народні депутати, урядовці, керівники релігійних спільнот, дипломати іноземні парламентарі. У 2016 році у молитовному сніданку взяв участь президент України Петро Порошенко. Традиційно молитовні сніданки в Україні проходять під патронатом Голови Верховної Ради України.

Коментарі вимкнені.