На Тернопільщині новопризначений чиновник самостійно вилюстрував усіх регіоналів!


Основні події Революції Гідності, які змінили життя українців закінчилися ще в лютому. Проте у пам’яті мільйонів, які споглядають на Героїв Небесної сотні, Київський Майдан чи дошки слави, вони й надалі продовжуються. З плином чотирьох місяців, зі зміною влади, обранням нового Президента, чимало колишніх регіоналів, які в свій час «прикрашали» стіни ганьби, та організовували поїздки на анти майдани, вирішили будь-якими методами залишитися на нагрітих кріслах у районних адміністраціях.

Зокрема, на Шумщині, де після призначення нового голови, згідно закону старі заступники були звільнені. І тут розпочалися масові обурення посадовців, лояльних до партії регіонів. Новим методом боротьби за збереження місць стала практика написання скарг до президента П. Порошенка та прокуратури із закидами про те, що новий очільник краю, Василь Габор, змушує їх «в грубій формі, погрожуючи, написати заяви про звільнення за власним бажанням».

Із подібними зверненням виступила Світлана Демчук, депутат обласної ради, яка донедавна вірно служила не громаді району, а попередньому голові-регіоналу, будучи його заступником. Для висловлення недовіри Василю Івановичу місцеві горе чиновники навіть спиралися на Громадську Раду, при цьому самі не будучи присутніми на її засіданні, цинічно маніпулювали вигаданими фактами. Проте, і тут не склалося адже на громадських слуханнях, які відбулися 29 травня і були з ініційовані Громадською радою, громадськість Шумщини висловила повну підтримку дій нового очільника краю.
Та зупинятися пані Світлана зі своїми подругами, у бажанні позбавити члена ВО «Свобода», активного учасника Майдану – Василя Габора посади голови районної державної адміністрації не бажали. Слідом зі зверненням про те, що Василь Іванович начебто силою та погрозами змушує написати заяви на звільнення, поскаржилися начальниці ще двох управлінь та директор територіального центру Валентина Бойко.

Пані Бойко вирішила «відкрити очі» Петру Порошенку та прокурору області на те, що в краї розпочався хаос, «на апаратних нарадах його господарська, економічна діяльність не цікавить, все зводиться в площині його політичних амбіцій, щоб поставити людей, які його сліпо підтримують», – ділиться з президентом пані Валентина.

І тут відразу ж постає чимало запитань. Особливо стосовно самої скаржниці, чоловік якої, а також підлеглі вже навіть після майдану були у виборчих комісіях від скандального кандидата Добкіна. Щодо діяльності голови райдержадміністрації то варто лише пригадати минулий тиждень, протягом якого Василь Габор разом із своїми так званими «людьми, які його сліпо підтримують» (згідно висловлювань місцевих сепаратистів), виявив  незаконне виробництво домовин, діяльність кар’єрів без ліцензії та експлуатацію ставків. На території району розпочато ремонт доріг. Ведуться переговори про вкладення інвестицій та розробляються привабливі бізнес пропозиції. За місяць роботи Василь Іванович чи не щодня проводить прийом громадян, по можливості, вирішуючи їх проблеми, з якими звернутися до попереднього очільника було зась. В свою чергу, противниці голови стверджують, що спілкуватися з громадянами Василь Габор не бажає, ховаючись у кабінеті. Мабуть, під жителями Шумщини, вони розуміють лише себе та своїх поплічників, забувши про те, що голова адміністрації в першу чергу повинен дбати про інтереси громадян, а не працівників адміністрації, як це було за регіоналів.
Ні для кого не секрет, що після обрання в. о. Президента О. Турчинова голів адміністрацій було призначено згідно квотного розподілу, але з врахуванням інтересів громади. Олег Сиротюк, голова обласної адміністрації особисто спілкувався із жителями районів, перш ніж призначати голів районних адміністрацій. Проте, регіоналів та лояльних до цієї партії громадян Шумщини такий підхід до організації влади, згідно врахувань інтересів не лише їх та працівників адміністрації, які сліпо підтримували колишнього голову-регіонала не влаштовує. Вони чомусь вважають, що гідні залишитися на нагрітих кріслах і працювати з новобраним Президентом, мабуть, забувши про клятви, які давали його попереднику.
Що ж, Україна змінилася, завдяки чималим зусиллям ми стали асоційованим членом ЄС. Очільники областей та районів, звільнивши колишніх, в переважній більшості, бездарних працівників, які дбали лише про власне матеріальне збагачення, роблять усе для того, щоб відродити Україну. Та не дає спокою жага до збагачення без принциповим людям, яким все одно кого підтримувати, аби фінансові потоки не пропали. Мабуть, сподіваються, що народ України забув «героїв» з стін ганьби та дозволить руйнувати Україну по-старому. Проте, українці пам’ятають, що не за те боролися та помирали наші Герої, щоб регіонали знову знищували Україну.  Тому ми можемо бути певні, що новому очільнику Шумщини вдасться почистити органи влади.

-1 thoughts on “На Тернопільщині новопризначений чиновник самостійно вилюстрував усіх регіоналів!

 • 18:03 | 3.07.2014 о 18:03
  Permalink

  Цей Габор бачу трохи шустрий. Вже кілька разів позитивні відгуки про нього.

 • 20:36 | 3.07.2014 о 20:36
  Permalink

  Щось тут дуже тхне заказухою.

 • 21:50 | 3.07.2014 о 21:50
  Permalink

  Василь Габор новий “воїн світла” ) До всіх надзвичайно дієвих і безперечно “законних” засобів люстрації не вистачає хіба що джидайського меча. З таким інструментом Габор вже точно замінить собою всі доступні гілки влади в районі )
  А якщо серйозно то за цього “люстратора” повинна взятися прокуратура, і чим швидше, тим краще, а то ще себе випадково люструє. А цього йому не пробачить ні громадськість з якою він так активно спілкується, ні агонізуюча партія нацистів яку він представляє.

 • 23:31 | 3.07.2014 о 23:31
  Permalink

  МЕНІ ПОПАЛАСЬ СВІТЛИНА, ДЕ ПОПЕРЕДНІЙ ДОПИСУВАЧ У ШУМСЬКУ ЙДЕ З ГЕОРГІЇВСЬКОЮ СТРІЧКОЮ. ЦІКАВО ЯКУ ВІН ЗАРАЗ ПАРТІЮ ПРЕДСТАВЛЯЄ? ПУТИНСЬКУ?

 • 14:42 | 4.07.2014 о 14:42
  Permalink

  Дозволю собі прокоментувати і в дечому розібрати вищенаведену статтю, якщо даний опус можна назвати статтею. Зроблю це по пунктах, з приведенням цитат зі статті.

  1. «Зокрема, на Шумщині, де після призначення нового голови, згідно закону старі заступники були звільнені. І тут розпочалися масові обурення посадовців, лояльних до партії регіонів.»

  Так, «старі» заступники були звільнені згідно закону, оскільки після призначення керівника адміністрації вони зобов’язані написати заяви про звільнення. Що вони й зробили. Але, на відміну від заступників голови керівники відділів та інші працівники адміністрації не зобов’язані писати ніяких заяв. Проте пан Габор, порушуючи діюче трудове законодавство таки заставляв і продовжує заставляти писати заяви всіх підряд. Це і викликало дійсно масові обурення серед працівників адміністрації та жителів району. Потрібно нагадати «люстратору» районного рівня: незнання законів, не звільняє від відповідальності.

  2. «Із подібними зверненням виступила Світлана Демчук, депутат обласної ради, яка донедавна вірно служила не громаді району, а попередньому голові-регіоналу, будучи його заступником.»

  З контексту речення абсолютно не зрозуміло з яким таким звернення виступила Світлана Демчук, і якій такій «не громаді району» вона служила. Проте я глибоко переконаний, що жодного звернення до Президента, чи до голови обласної адміністрації, з її сторони не надходило. Якщо невідомий автор статті має конкретні факти подібного звернення, то потрібно було їх оголосити в тексті. А той флуд який розливається від краю до краю цього опусу підпадає під статтю про наклеп. І як вже я писав, незнання законів не звільняє від відповідальності.

  3. «Пані Бойко вирішила «відкрити очі» Петру Порошенку та прокурору області на те, що в краї розпочався хаос, «на апаратних нарадах його господарська, економічна діяльність не цікавить, все зводиться в площині його політичних амбіцій, щоб поставити людей, які його сліпо підтримують», – ділиться з президентом пані Валентина.»

  Знову ж таки, звідки автору відомо про скарги на адресу Президента, і мало того, текст цих скарг. Невже вищенаведену статтю писав сам Порошенко? І в кінці кінців, якщо людина дійсно написала скаргу на очільника району, невже це розходиться із декларованими в нашій країні цінностями прозорості державної влади, чи свободи слова? А якщо скарга на голову адміністрації, представника ВО «Свобода», так ображає районного «люстратора», то очевидно, що він розуміє справжню свободу виключно в лапках, і в рамках популістської концепції своєї недолугої партії.
  4. «І тут відразу ж постає чимало запитань. Особливо стосовно самої скаржниці, чоловік якої, а також підлеглі вже навіть після майдану були у виборчих комісіях від скандального кандидата Добкіна.»

  Якщо на думку нашого люстратора цей факт є підставою для звільнення з держаної роботи, то постає питання за якими законами будуть звільняти далі? Можливо звільнимо начальника управління за те що він/вона пройшлась з зонтиком на якому наклеєний логотип Партії Регіонів, а може за те, що він/вона вдягнули носки синього кольору? Мало того, скоро на думку пана Габора, факт причетності до самих жахливих злочинів можна буде доводити по снах?

  Не буду коментувати інші факти наведені у статті, такі як викриття банди виробників домовин, чи нахабних експлуататорів кар’єрів, чи навіть ілюзорні інвестиції які не бачить район, але бачить пан Габор. Це все демагогія. Факт полягає в наступному. На думку ВО «Свобода» ціллю Революції Гідності була абсолютна люстрація влади. Я згідний, це одна із цілей. Проте, на мою думку, мільйони українців повстали насамперед проти узурпації влади, Герої Майдану гинули відстоюючи верховенство права у нашій державі. А в праві існує презумпція невинності, яка говорить, що жодна людина не винна поки не доведено протилежне. Вирішувати хто винен, а хто ні повинен суд і тільки суд. Проте в Шумському районі, один чоловік намагається поставити себе вище закону, вище моралі і вище совісті. Я сподіваюсь, що скоро в Україні почнеться справжня люстрація, яка буде займатися не власниками зонтів від Партії Регіонів, а людьми які порушували і продовжують порушувати Закон.

 • 23:14 | 4.07.2014 о 23:14
  Permalink

  Наші тернопільські сайти наслідують російських колег – друкуют “джинсу” (для тих хто в танку http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B6%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%B0 ) Особисто в мене немає сумніву, що стаття написана або самим Габором або за його замовленням. Від цих перелічувань трудових звершень(боротьба з контрабандними домовинами, привабливі бізнес-плани, ремонт доріг… ) ніби повертаєшся в часи Володимира Ілліча, – ще трошки і на шумщині побудують комунізм.
  А знаєте що особливо неприємно? Що “свободівець” пан Габор (як автор статті нам нагадав “активний учасник Майдану”) замість того, щоб реально займатися господаркою району, опускається до написання хвалебних статей своїй скромній персоні. Країна в стані війни, наші солдати гинуть на сході, а пан Габор пише статті. Браво!

 • 22:39 | 5.07.2014 о 22:39
  Permalink

  ВИСЛІВ “щоб реально займатися господаркою району” говорить про те що дописувач працював ще за комуни, і його давить ностальгія за вбивцею українського народу сатану ЛЕНІНА. А станні пише всі колишня влада януковича. Пише ідописує, граються у революцію і мріють проиїднатися до путінської федерації. ВАШ час пройшов. І господаркою ви вже займались в ШУМСКУ.ТАК догосподарились що вже підпільні домовини по замоленню членам своєї партії виписували.

  • 20:23 | 6.07.2014 о 20:23
   Permalink

   “ВИСЛІВ “щоб реально займатися господаркою району” говорить про те що дописувач працював ще за комуни, і його давить ностальгія за вбивцею українського народу сатану ЛЕНІНА.”
   Пан Зигмунд Фрейд? Просто божевільний висновок )))

  • 20:20 | 11.09.2014 о 20:20
   Permalink

   тобто займатися господарством вже не потрібно, ви придурки думаєте, що на лозунгах і одівши вишиванки ви побудуєте країну, нагадуєте мені великого “патріота” Ющенка! Народ, говорити треба про конкретні речі, про економіку, і це завжди і скрізь, тільки ви прикрившись вишиванкою вдаєте патріотів замість того, щоб зайнятися чимось корисним і реальним і не удаваними тітушками. І про свободу, ви бачите її тільки у площині бандитьської партії “Свобода”, а всі хто не так як ви думає, то за вашими словами повинні заховатися і мовчати. Мені особисто це нагадує СРСР.

 • 15:42 | 7.07.2014 о 15:42
  Permalink

  Шановні українці!

  Від Дня Незалежності ми з вами пережили і бачили всілякого : і «Кучму- геть!», і «Ці руки чисті, нічого не брали і нічого не крали» і жорстокий режим Януковича та багато – багато іншого. Але так складно , як зараз , мабуть , не було ніколи.
  Нам підняв дух і патріотизм Майдан, нас з’єднала революція гідності , ми багато чого набули , але багато і втратили… Ми звільнились, але разом з тим, стали залежними. Бо якщо, ще зовсім недавно, кожен з нас вірив, що все це не марно, що прийде час і ми станемо дійсно незалежними , і щасливо заживемо у вільній , сильній, і процвітаючій країні, то тепер – так думає далеко не кожний. А особливо в нас, в Шумському районі тому , що з приходом нового голови адміністрації, пана Габора Василя Івановича , в нас в районі Революція Гідності змінилась на «революцію дурості».
  Шановний Василь Іванович мало того, що гонить всіх керівників підряд, під особистим тиском заставляє писати заяви на звільнення за власним бажанням, то ще й ТУПО бачить в кожному злочинця, злодюгу і сепаратиста.
  Щоб займатись дійсно в районі господарськими справами і не малювати собі інвестиційних ілюзій , то він звертається у всі контролюючі органи перевірити тих злодюг. І коли йому це не вдається, то він , порушуючи діюче трудове законодавство знов заставляє писати заяви на звільнення всіх «неугодних його клану», мотивуючи це тим, що люди , які працювали і працюють не « його команда», а мають прийти нові , так би мовити, з його команди .

  А де ж та Ваша команда, шановний Василь Іванович ? На сьогодні з Вами три чоловіки, які хибно і безпідставно берете на себе відповідальність позиціонувати себе представниками багатотисячної громади Шумського району. І Ви , шановний , одноосібно, маєте сміливість чи то навпаки вже втратили страх, намагаєтесь керувати усіма життєво – важливими процесами району, в тому числі і представниками районної ради.

  Ви, переслідуючи власні інтереси, використовуєте і районну газету «Новини Шумщини», через прес – секретаря ВО «Свобода», для безглуздого оббріхування та зведення особистих рахунків з чесними і добропорядними людьми, перетворюючи цю газету на «ЖОВТУ» пресу. І дивно , що її редактор , яка у всі часи , при всіх владах, твердо стояла на державницьких позиціях , а тепер так безглуздо здалась Вам , шановний Василь Івановичу, як якомусь гіпнотизеру і без будь – якої редакційної цензури, стала Вам писати і друкувати ту безглузду брехню, знаючи (бо друкувала списки виборчих комісій) , що мій чоловік не був в комісії від скандального Добкіна.
  Хоча кому я це розказую , Ви зробили як в тому анекдоті, що одному неугодному високопосадовцю кажуть, що твоя дочка хвойда, а він, схопившись за голову, говорить : «як… у мене нема дочки, у мене син». А ти тепер докажи їм, що в тебе син , а не дочка.

  Так що, Василь Іванович , в Україні ніхто , крім Вас, ще не відміняв відповідальності перед законом за поширення недостовірної та неправдивої інформації, безпідставних та недолугих і недоведених звинувачень, наклепів та образ.
  Прочитавши цей наклеп в Тернопільських новинах, Новинах Шумщини, мені також хотілось взятись за ручку і написати спростування, але подумавши , коли стаття депутата обласної ради не була опублікована, то Я для редактора і кишенькової замовної газети Габора Василя Івановича, ніхто і звати мене ніяк , хоча про те, що Я – УКРАЇНКА, УКРАЇНКА Я !!! ( і ніколи , ні в якій партії не перебувала ), не державний службовець, не можу цього доказати Вам , Василь Іванович, ні Вам подібним. Я всі свої сорок років трудової діяльності завжди стояла на захисті державних інтересів, чесно і добросовісно працювала і ніколи ніхто мене ні в чому(крім Вас) не обвинувачував.
  І тут питання не тільки у тому, що наша країна у стані війни, питання і втому , що війна в Шумську зараз серед нас…
  Ми українці – гарна , працьовита нація, але в нас завжди знаходиться ложка дьогтю на бочку меду і в цьому наша біда тому, що коли потрібно згуртуватись ми , дякуючи таким як Ви, розпорошуємось, сперечаємось, сваримось, нарікаємо, звинувачуємо кого завгодно, але тільки не себе. Ми бачимо « ворогів» під лісом, а себе під носом не видно.
  Як написано в Євангелії від св..Матвія, 7 :
  1 Не судіть, щоб і вас не судили;
  2 бо яким судом судити будете, таким же осудять і вас, і якою мірою будете міряти, такою відміряють вам.
  3 і чого в оці брата свого ти заскалку бачиш , колоди ж у власному оці не чуєш ?
  4 або як ти скажеш до брата свого : «давай вийму я заскалку з ока твого » , коли он колода у власному оці ?
  5 Лицеміре, – вийми перше колоду із власного ока, а потім побачиш як вийняти заскалку з ока брата твого.
  Прочитавши ці слова з Євангеліє , хочеться сказати : чи варті ми «такі », хоч краплі пролитої крові тих, хто загинув за нас на Майдані, чи тих, хто гине сьогодні на сході України?

  Бо лиш тепер, поряд з національною свідомістю та патріотизмом , випливло й те…, що зазвичай лежало глибоко на дні і не користувалось попитом, в таке… ніхто не хоче бруднити рук і воно з часом мине само собою – як недуга. Головне зараз – не допустити, щоб воно не стало хронічним.

  Сьогодні свідомі громадяни, що сподіваються на те, що можна ще вилікуватись від тих, хто поширює дисбаланс у районі, створює соціальну напругу під егідою ВО «Свобода» , не зважаючи на норми закону, переступаючи через морально-етичні принципи , не боячись, що всі ті оббріхування підпадають під статтю про наклеп, адже незнання законів не звільняє від відповідальності Вас , Василь Іванович і Вам подібних.
  Герої не вмирають!!!

  Слава Україні! Героям слава!

 • 00:15 | 12.07.2014 о 00:15
  Permalink

  Молодець Валентина Бойко, розкрила хоча трохи людям очі, а то ті всі прихвостні бояться оком моргнути, і заглядають в писок Габору, але він ще багато має своїх однопартійців, то скільки б ви за В.Габором вельона не носили , ще всі підете к чорту матері, бо в нього така тактика. але ще недовго тому царю залишилося тут правити, і побачите, як ще його в зад копняком поженуть….

 • 15:21 | 14.07.2014 о 15:21
  Permalink

  Цікаво, а чому мій коментар видалено адміністрацією сайту??? Інна Ткаченко напевне дуже старається для Васі? Пізно! Сушіть сухарі!

 • 10:21 | 17.07.2014 о 10:21
  Permalink

  Вася Габор, ти тільки те й умієш, що кричати, наводити наклепи, обманювати людей а також “страдати фігнею”. У статті йдеться мова про чотирьох людей, які ніби то їздили на антимайдан, на скільки мені відомо, до Києва на антимайдан їздило понад 100 чоловік.
  ОСНОВНЕ ПИТАННЯ ” ЧОМУ ВОНИ ЩЕ НА РОБОТІ”, люстрація твоя недолуга, як і ти сам.

 • 10:34 | 17.07.2014 о 10:34
  Permalink

  Валентина Бойко – “респект і уважуха”!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Коментарі вимкнені.