«Росинка» з Козови — лауреат першої премії «Український танець Продакшн»

Нещодавно в Хмельницькому академічному театрі ім. Старицького відбувся Кубок Західної України IUDE з сучасної хореографії Intisar Dance-2017. У змаганнях взяв участь танцювальний колектив “Росинка” з Козови.

Найкращих визначали в номінаціях “Вокал”, “Хореографія” та “Інструментальне мистецтво”. Зіркове журі представляли фіналісти проекту “Танцюють всі” Богдан Урхов, Христина Заяць та олімпійська чемпіонка, чемпіонка світу з вільної боротьби Ірина Мерлені.

На конкурс в Хмельницький приїхало чимало колективів. Цього разу честь “Росинки” відстоювала середня вікова категорія танцюристів. Козівчани того дня виконали дві хореографічні постановки. За танці «Україно, ми твоя надія», «Щасливе дитинство» нагороджені дипломом лауреата І премії в категорії “Український танець Продакшн”.

Таку високу відзнаку молодь отримала не просто так, а завдяки наполегливим тренуванням і тривалій роботі над собою. Підготувала колектив до конкурсу талановитий художній керівник Галина Данилів-Стадник. Фінансово підтримали розвиток “Росинки” керівник фермерського господарства «Вікторія – 92» Пеляку П. І. та батьки танцівників.

 Від імені батьків учасників конкурсу – Людмила Кутнів.

Коментарі вимкнені.