Чи ховається родич водія Тягнибока від тернопільських активістів?

Родич водія Тягнибока,  а саме депутат міської ради, голова фракції ВО “Свобода”  Назар Редьква, наймовірніше,  ховається від тернополян. Так вчора, 15 листопада, активісти на чолі з Юлією Мамчак та Іваном Ковалик намагались потрапити на зустріч з депутатом, який згідно Закону України а.5 п. 1 ст. 10 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» мав проводити прийом виборців. Про це активісти пишуть у мережі Фейсбук.

  • Оскільки самого Назарія на прийомі не було, ми поспілкувалися з його помічником-консультантом. Пізніше зателефонували й самому депутату. У телефонній розмові пан Редьква повідомив, що ухвалене на нещодавній сесії ТМР рішення забороняє експлуатацію котелень на торфі без відповідних дозволів, водночас, на переконання депутата, такого дозволу жоден суб’єкт не отримав і не отримає. Чому в цьому так переконаний Назарій, нам не зрозуміло, відтак домовилися зустрітися з ним особисто наступної середи. Сподіваємося, Назарій Редьква підготується, і ми зможемо предметно обговорити питання загрози спалювання торфу в житлових районах Тернополя.

    Зважаючи на події вчорашнього  дня, адресуємо депутатові ще одне питання: чому всупереч а.5 п. 1 ст. 10 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» він не проводить прийом виборців у визначені дні та години? Адже сьогодні саме той день, коли депутат зобов’язаний проводити такий прийом. За час нашого перебування у приймальні депутата, приходили інші відвідувачі (виборці), які хотіли поспілкуватися безпосередньо з Назарієм, а не його помічником-консультантом. Нагадаємо також Назарію Редькві, що відповідно до вищезазначеного Закону України в обов’язки помічника консультанта не входить приймати виборців, – йдеться у повідомленні.

Коментарі вимкнені.