Тернополяни зі свистками захищали начальника міліції від свободівців (відео)

Коли очільник обласної організації ВО “Свобода” Володимир Стаюра говорив у мегафон на мирній акції під стінами УМВС, тернополяни робили звукові перешкоди: вмикали техніку яка фонила мегафон свободівця, використовували звичайні свищики, або просто свистіли. Так 10 квітня протистояли свободівці і громада.

Згодом до звуків “спецзасобів” додалася словесна перепалка. Свободівці пояснювали, чому новопризначений начальник УМВС Василь Облещук не має права обіймати цю посаду.

Громадяни ж говорили, що не виступають проти “Свободи”, проте Облещук – порядна людина і заслужив цю посаду.

Міліціонери у синіх формах стояли біля сходів до управління.

На самих сходах вишикувалися місцеві “джеймс бонди” – охорону входу взяли на себе предтавники УНА-УНСО у бронижилетах, чорних кепках, а дехто й у сонячних окулярах.

Неповну годину два табори тернополян, які сварилися через Василя Облещука, “перетягували ковдру” то в його бік, то в протилежний. А далі прийшов голова ТОДА, свободівець Олег Сиротюк і… мітинг скінчився. Олег Мирославович поніс письмове звернення до Василя Корнелійовича та усне вітання з призначенням. Адже саме 10 квітня, розповіли колеги-журналісти “Поглду”, в управлінні МВС відбувалося “таємне” представлення начальника міліціонерам та першим особам області.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Тернополяни зі свистками захищали начальника міліції від свободівців (відео)

  • 09:20 | 11 квітня, 2014 at 09:20
    Permalink

    Хто захистить Кутківецький ліс та річку Серет від застроєк Свободівського Надала та загарбницької фірми Креаторбуд ? за кожне спиляне деревце, нехай ваші діти несуть покуту….

Comments are closed.