Меру на Тернопільщині завтра покажуть “кузькіну мати”

Завтра у Чорткові о 13:00 громада міста прийде до міської ради висловити свій протест з приводу незаконного будівництва автомийки на міському кладовищі по вулиці Степана Бандери. Про це повідомляє Дмитро Приймачук.

За його словами, власник торгівельно-розважального комплексу «Континент» та депутат міської ради по сумісництву, так би мовити «олігарх місцевого розливу», Андрій Зазуляк розгорнув масштабні будівельні роботи, жодним чином не рахуючись із сусідами, як живими, так і померлими.
Нехтуючи норми моралі, будівельними та санітарними обмеженнями, Зазуляк фактично на кістках чортківчан споруджує промисловий об’єкт. Люди неодноразово скаржилися на Зазуляка у міськраду, однак, міський голова Чорткова Михайло Вербіцький жодним чином не реагує. 
Зрозуміло, що він покриває Зазуляка, адже підприємець очолює місцеву «Свободу» та є головою земельної комісії міськради. 
Однак, громада міста не буде миритися із безчинством!
 Досить мовчазно спостерігати як можновладці перетворюються на «князьків», бо і ми перетворимося на бидло. Не для того ми обирали депутатів, щоб вони покривали свої оборудки!
 Лише активна громадська позиція кожного із нас може змусити владу виконувати закон та рахуватися з інтересами громади.
Закликаємо усіх небайдужих приєднатися до пікету та припинити зухвале глумління“, – наголошує панДмитро.

Коментарі вимкнені.