Скандали, запити, обіцянки: що зробив за рік Іван Стойко у Верховній раді

Іван СтойкоУже рік народні депутати України від Тернопільщини трудяться на благо своїх краян.

Восени минулого року восьмеро обранців стали депутатами у Верховній раді. Що за цей рік вони зробили корисного і чи не даремно “протирали штани” у Парламенті, дізнавався “Погляд”.

Пропонуємо Вам сьогодні познайомитись із діяльністю Івана Стойка, який виграв на 167-му територіальному окрузі з центром у м.Чортків (межі: Борщівський, Заліщицький, Чортківський райони). Його підтримали 33,56% виборців. Пан Іван пройшов до Верховної ради за списком “Батьківщини”, тому перед вибрами він вийшов із партії “За Україну”. А вже  1 лютого Іван Стойко  відновив своє членство у цій  політичній партії..

Іван Стойко побував членом Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, а зараз є Головою підкомітету з питань інформаційної безпеки Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони.

За цей рік він виступив лише 18 раз: 13 – з місця, відповідно 5 – з трибуни.

Найбільше виступів – на тему віднесення міста Чортків, Тернопільської області до категорії міст обласного значення.

Кнопку “проти” Іван Стойко натиснув 1998 раз, 620 – “за”, 30 – “утримався”. Ще при прийнятті 247 рішень був відсутнім та 673 раз взагалі не голосував.

Також нардеп подав 12 запитів: 8 з них – Кабінету міністрів, 3 – керівникам міністерств та 1 – Генеральному прокурору.

Іван Стойко подав п’ять законопроектів.

  • про визнання Організації Українських Націоналістів і Української Повстанської Армії воюючою стороною у Другій світовій війні за свободу і незалежність України
  • про відзначення 135-річчя з дня народження Симона Петлюри
  • про внесення змін до статті 5 Закону України “Про управління об’єктами державної власності” (щодо управління об’єктами державної власності)
  • про відзначення 95-річчя заснування Державної наукової установи “Книжкова палата України імені Івана Федорова”
  • про внесення змін до статті 6 Закону України “Про рекламу” (щодо мови реклами в Україні)

Також за цей рік нардеп дав 19 обіцянок і ще ні одну не виконав.

 

Іван Стойко встиг і відзначитись у скандалі. Сталось це  у лютому, коли за словами самого нардепа невідомі особи захопили його офіс в місті Заліщики. Але, кажуть,  Народний депутат України взагалі ніколи не мав і не збирався брати в оренду приміщення для влаштування громадської приймальні в приміщенні адмінбудівлі Заліщицької районної ради.

І вже у квітні нардеп брав участь у блокуванні Верховної ради. Тоді була  призначена погоджувальна рада, на якій лідери фракцій мали домовитися, як діяти далі після того, як Рада провалила призначення виборів в Києві.

Також Іван Стойко вимагав  від Генерального прокурора України Віктора Пшонки притягнути до відповідальності Міністра освіти і науки України за недолугі підручники, які були схвалені Міністерством освіти і науки України. Так він намагався захистити тернопільских педагогів, які знайшли 153 помилки та неточності на 149 сторінках підручника з математики для 1-го класу.

 

-1 thoughts on “Скандали, запити, обіцянки: що зробив за рік Іван Стойко у Верховній раді

  • 19:09 | 6.11.2013 о 19:09
    Permalink

    ніяк досі не зрозумію, як це йому знову вдалось попасти у ВР. про таких кажуть, ні риба, ні мясо

Коментарі вимкнені.