На Тернопільщині «на гречці» попалися політтехнологи БЮТу

Цієї неділі в Заліщицькому районі  відбудуться вибори голів та депутатів об’єднаних територіальних громад. За місця у депутатському корпусі ОТГ вже традиційно точиться запекла боротьба між кандидатами від влади та опозиції. І хоч до виборів залишається ще кілька днів, представники окремих політичних штабів вже розгорнули у селах масштабну кампанію з роздачі гречки, повідомляє Голос.

Найбільш старанними у боротьбі за голоси селян цього разу виявились представники ВО «Батьківщина». Відвертий підкуп виборців бютівськими штабістами привернув до себе увагу слідчих поліції, які зафіксували укладення між партійцями та мешканцями сіл письмових угод про підтримку кандидатів від цієї партії.

Джерела, наближені до керівництва поліції, розповідають, що в цих так званих «договорах» виборці зобов’язуються проголосувати за кандидатів леді «Ю», в обмін за що їм мають заплатити 500 гривень. Цікаво, що після підписання цієї угоди на руки штабісти видавали мешканцям сіл лише половину суми, а решту 250 гривень вони обіцяли заплатити після надання доказів голосування, наприклад демонстрації фото бюлетеня. Така схема не є новою і вже багато разів використовувалася Партією Регіонів, яку так гостро сьогодні критикують бютівці.

Поліція наразі намагається уникнути розголосу справи, аби не стати учасницею політичних розбірок, однак після кількох візитів слідчих у готель, в якому посилилися приїжджі політтехнологи, по селі пішла дурна слава.

Якщо правоохоронцям вдасться у день голосування спіймати «гречкосіїв» за руку, недолугим агітаторам може грозити аж до семи років позбавлення волі, звісно, якщо їх не відмажуть партійні боси. Виборці, яких спіймають з фотоапаратом у кабінці, ризикують менше. Окрім чергового розчарування вони можуть отримати лише  5000 гривень штрафу, ну або 4500, якщо їх партнери виконають взяті на себе зобов’язання.

У будь-якому випадку, вихідні у Дорогичівській та Товстенській об’єднаних територіальних громадах  обіцяють бути цікавими. Запасайтесь попкорном.

Коментарі вимкнені.