Більше сотні тернополяни вийшли на акцію через серйозне побиття охоронцями “Максими” активістів

Сьогодні у парку Національного відродження оперативно зібрались активісти. Вийти на акцію “Врятуй парк” вирішили через побиття двох тернополян, які виступали проти забудови в парку, повідомляє сайт “МедіаТОР”.

Як уже розповідав сайт Першого інтернет-телебачення Тернопільщини “МедіаТОР” про побиття двох чоловіків на своїй сторінці у Фейсбук повідомив один з співорганізаторів акції протестів проти забудови парку Олег Синовець.

– Охоронці “Максими” нанесли дуже серйозні травми активістам: струс головного мозку, порвані зв’язки, гематоми та забої. Ось таку ціну платять активісти захищаючи парк від незаконної забудови……

На 19.00 у парк прийшли  більше сотні людей.  Тернополяни зламали паркан довкола будівництва. Металеву огорожу скинули у котлован та спалили інформаційний стенд.

– За вихідні, думаю, забудовувати не будуть) Хлопці молодці, спочатку поносили кругляки, чим заблокували незаконний доїзд до забудови, потім показали, що навіть металевий паркан не захистить незаконні забудову. Мами, діти захищали своє право вільно гуляти парком, – написала у Фейсбук тернополянка Юлія Мамчак.

-1 thoughts on “Більше сотні тернополяни вийшли на акцію через серйозне побиття охоронцями “Максими” активістів

  • 10:27 | 28.04.2018 о 10:27
    Permalink

    А що каже керiвництво мiста? Чи його основне завдання хто бiльше вишиванок одягне. щоб людям мiзки “запудрити”? Ви молодцi!!! Та тiльки треба iх завжди в розмовах обривати. коли вони починають людям дурити голови постороннiми питаннями. котрi зовсiм не вiдносяться до iх компетенцii – церквами. вiйною i т.п. Нехай знають, що лаааааааюди – не бидло.А з другого боку – невже це будiвництво без iх дозволу почалось? От цiкава картина.

Коментарі вимкнені.