На Тернопільщині відбудеться Святкове богослужіння в честь Святого чудотворця Амфілохія

Преподобний Амфілохій Почаївський — великий святий українського народу, який назавжди у віках прославив наш Тернопільський край. Це він за життя зцілював душі та тіла тисяч людей. Це він у своїй маленькій капличці на цвинтарі приймав щодня до п’ятиста хворих і знедолених. Це він сам про себе говорив: “Знаю, хто до мене йде, що у нього болить й скільки йому жити”. І це він своїми гарячими молитвами до Бога та добрим батьківським благословенням обіймав нашу землю у найважчі її часи.

Віримо й переконуємося, що й донині він, святий Амфілохій, молиться за нашу багатостраждальну Україну і за всіх нас. Світла пам’ять про великого подвижника та старця схиігумена Амфілохія (Головатюка) зберігається серед людей крізь роки гонінь на віру та часи безбожного комунізму, крізь випробування злетами та падіннями нашого народу.

Кілька разів на рік у маленьке село Іловиця, на місце народження та служіння святого, з’їжджаються паломники з усієї України, щоб помолитися місцевим святиням і відвідати храм, спорудження якого через десятиліття передбачив святий чудотворець і лікар.

Запрошуємо й вас долучитися до Божественної літургії, яка відбудеться в суботу, 12 травня, на батьківщині святого — в селі Малій Іловиці Шумського району. Святкове богослужіння у день річниці канонізації святого традиційно очолять архієреї нашої Церкви у співслужінні духовенства області та інших регіонів України. Початок о 10 годині.

Нехай наш народ об’єднається у спільній молитві за добру долю України, її Церкви та кожного з нас. Моли Бога за нас, святий отче Амфілохію!

Коментарі вимкнені.