Папа Франциск передає карету швидкої допомоги у лікарню на Тернопільщині

Папа Франциск передає третю карету швидкої допомоги для української лікарні. Як і дві попередні, її особисто доставить кардинал Конрад Краєвський, Папський розподілювач милостині, який вже восьмий раз після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну відвідує нашу країну.

Про це повідомляють Новини Ватикану.

Карета швидкої допомоги, оснащена як реанімобіль, призначена для Зборівської районної центральної лікарні на Тернопільщині. Разом транспортним засобом Апостольський елемозинарій привезе велику кількість ліків, які пожертвували ватиканська аптека та аптека університетської лікарні ім. Аґостіно Джемеллі.

Під час цієї поїздки в Україну Префект Дикстерії служіння милосердя також від імені Святішого Отця урочисто відкриє реабілітаційний центр святого Івана Павла ІІ у Вінниці, що в Кам’янець-Подільській римо-католицькій дієцезії. У ньому проходитимуть комплексну фізичну та психологічну реабілітацію люди, які зазнали воєнних травм. Спорудження осередку, як і ряд інших схожих ініціатив, реалізованих за бажанням Папи Франциска, було профінансовано завдяки внескові кількох папських фундації, таких як «Допомога Церкві в потребі» та «Papal Foundation».

«Ці осередки, як навчає Папа Франциск, відкриті для “ВСІХ”, без жодної різниці з огляду на віровизнання чи національність, нікого не виключаючи. Опіка буде запропонована не лише тим, хто отримав бойові поранення, але також їхнім близьким, дружинам і дітям, щоб підтримати українські родини в цей трагічний час», – читаємо в пресрелізі Апостольської елемозінерії, в якому зазначається, що «Центр святого Івана Павла ІІ», який буде відкрито за участю кардинала Краєвського, а також передача машини швидкої допомоги і медикаментів є «жестами милосердя, якими Папа Франциск нагадує нам, що віра не є безтілесною, але бере на себе відповідальність за складні ситуації і за найбідніших і найвразливіших братів і сестер, наслідуючи доброго самарянина, який подбав про чоловіка, який став жертвою нападу й був залишений стікати кров’ю на узбіччі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *