Село на Тернопільщині отримує соціальну допомогу від місцевого кар’єру

Впродовж жовтня, листопада та грудня село Полупанівка, яке знаходиться в підпорядкуванні Скалатської ОТГ, щомісячно отримуватиме грошову та матеріальну допомогу від місцевого кар’єру.
Така співпраця передбачена соціальною угодою, яку на початку жовтня підписала Полупанівська філія ТОВ ВК «Гірничо-добувна промисловість» із незалежною громадською організацією «Полупанівка»:
– В селі Полупанівка створили однойменну громадську організацію, з якою ми заключили соціальну угоду. Відповідно до неї до початку 2018 року, впродовж трьох останніх місяців, ми виділятимемо їм як допомогу по 100 тисяч гривень, а також 2 тисячі тонн щебеню та 1,5 тисячі тонн висіву. В такий спосіб ми допоможемо селу, адже ми перераховуватимемо щомісяця ці кошти громадській організації і вона в подальшому спрямовуватиме їх на необхідні сфери, – розповідає директор Полупанівського кар’єру Ігор Штогрин.
Нагадаємо, Полупанівський кар’єр з 1981 року працює на Підволочищині. Починаючи з 2006 року роботи на цьому об’єкті виконує ТОВ ВК «Гірничодобувна промисловість», що забезпечує більше сотні робочих місць, стабільні податки та задоволення потреб низки підприємств нашого краю та східного регіону.

-1 thoughts on “Село на Тернопільщині отримує соціальну допомогу від місцевого кар’єру

  • 23:04 | 31.10.2017 о 23:04
    Permalink

    Починає відроджуватися Україна. Відрадно, що перші паростки ВЖЕ Є. Про них треба говорити НА ПОВНІ ГРУДИ І В ПОВНИЙ ГОЛОС. Не всі підприємці такі, ой не всі. Одні, тільки “пару копійок” прикарманило – вже й по Єгиптах вештають, піраміди вишукують, скарби розглядають.. Тут скарби, свій народ робучий, що ходить з похнюпленими головами, виживає від місяця до місяця. То ґаз подорожчав, то світло, то дитина захворіла чи старе присмерті. А воно – видерлося (в довір”я втершися бідакам), і вже шукає де доляри “припрятати”. Тут прятай, та ЗРОБИ ТАК, щоб в тебе на Вкраїні ніхто їх не забрав. ЗРОБИ ТАКУ СИСТЕМУ. Як не сам, то з такими як ти ! Разом можемо щось зробити. Як будемо : ЛЕБІДЬ, РАК і ЩУКА – ніхрина не получиться доброго.

Коментарі вимкнені.