Силами громади та меценатів село на Бучаччині отримало оновлений осередок культури (фото)

unnamed (1) unnamed (2) unnamed (3) unnamed (4) unnamed (5) unnamed (6) unnamed (7) unnamed (8) unnamed (9) unnamed (10) unnamedВідремонтований будинок культури у селі Переволока, що в Бучацькому районі, урочисто освятили 28 серпня. Відсьогодні він стане центром культурного розвитку патріотичного виховання жителів села.
– Сьогодні, в День Успіння Пресвятої Богородиці, ми відкриваємо будинок культури, – звернувся до односельчан сільський голова Михайло Соловій. – Це було одне із завдань моєї передвиборчої програми. Старші жителі села мені розповідали, що колись у нас культура була на високому рівні, люди сходилися в читальні, у вільний від роботи час організовували концерти, виступи, вечорниці. З Божою благодаттю вже наступного року ми святкуватимемо 550-ту річницю заснування села. І тому так зване відновлення села мені хотілося розпочати з будинку культури, який дає можливість як молоді, так і дорослим насолоджуватися концертами, виступами, які, маю надію, будуть звучати.
Вагомий внесок у здійснення реконструкції сільського клубу зробив народний депутат з Тернопільщини Микола Люшняк. Зауваживши наснагу до роботи та бажання розвивати село місцевого голови, Микола Володимирович з допомогою інших депутатів закумулював кошти у розмірі 110 тисяч гривень на приведення будівлі та території до естетичного вигляду.
– Неодноразово я був у цьому селі, і коли я побачив бажання молодого голови Михайла Володимировича відремонтувати цей будинок культури, коли він в день і ніч у робочій формі на риштуванні з небайдужими односельчанами проводив свій час на впорядкуванні того закладу, роблячи його реконструкцію, я зрозумів, що допомогти таким людям є мій обов’язок, – відзначив Микола Люшняк. – Бо коли вони відчувають сторонню підтримку, в них запалюється ще більше та іскорка змінити нашу державу, а в даному випадку – дати друге дихання цьому великому селу. А що сьогодні вчить патріотизму і виховує український народ? Церква, школа і будинок культури. Його можна назвати і не будинком культури, а будинком патріотизму, який вчить наших дітей любити свою державу.
До відкриття оновленого будинку культури долучився і голова наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз. Ця подія, за словами меценатів, яскраво вписана в історію села, району, області і України загалом.

Коментарі вимкнені.