Тернопільські судді залишили під вартою підозрюваного у розбійному нападі на родину тернопільського підприємця

26 березня 2019 року колегія суддів Тернопільського апеляційного суду залишила без задоволення апеляційні скарги підозрюваного Івана (Іоана) В. та його захисника на ухвалу слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду від 8 березня 2019 року.
Даною ухвалою підозрюваному в особливо тяжкому умисному злочині за ч. 3 ст. 187 КК України (розбій, поєднаний з проникненням у житло) 44-річному громадянину Республіка Молдова Іванові В. обрано запобіжний захід — взяття під варту.
Як встановлено досудовим розслідуванням, 4 квітня 2017 року приблизно о 21-ій год. Іван В. разом із раніше судимим Р. автомобілем «Фольксваген» приїхали у с. Біла, що під Тернополем. Сховавши обличчя під масками типу «балаклава», вони незаконно потрапили до господарства потерпілого Г. Зайшовши до кухні, дерев’яними палицями почали бити господаря та його дружину, вимагаючи віддати гроші. Захищаючись, потерпіла С. поранила ножем Р., від чого той згодом помер.
Зважаючи на активний спротив потерпілих, нападники не змогли довести свій злочинний намір до кінця — заволодіти їхнім майном і втекли з місця злочину. Два роки підозрюваний Іван (Іоан) В. перебував у розшуку.
Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань., – повідомляє п
рес-служба Тернопільського апеляційного суду.

Коментарі вимкнені.