У Заліщиках освятили новий дерев’яний храм на честь Святих жінок мироносиць

30 вересня архиєпископ Тернопільський і Кременецький Нестор з архіпастирським візитом прибув у м. Заліщики Тернопільської області.

У цей день архієпископ Нестор звершив чин освячення новозбудованого дерев’яного храму на честь Святих жінок мироносиць та очолив тут Божественну літургію.

Разом із Владикою молилися настоятель храму прот. Богдан Сливка, благочинний Заліщицького  району прот. Михаїл Бубнів та числені запрошені священнослужителі із вірянами Чернівечини, Івано-Франківщини та Заліщицького району. Делегацію Богословського відділення ФТФ ЧНУ імені Ю. Федьковича на заході очолив завідувач кафедри культурології, релігієзнавства та теології свящ. Миколай Шкрібляк та настоятель храму Трьох Святителів прот. Микола Щербань.

У цей день храм був наповнений великою кількістю парафіян, значна кількість яких прийняли Таїнство сповіді та причастилися Святих Тіла і Крові Господньої.

В кінці літургії архієпископ Нестор благословив усіх вірян, привітавши із постанням нового храму на українській землі та відзначив благословенним грамотами низку прихожан храму.

Коментарі вимкнені.