У Збаражі буде найкращий стадіон області

Голова облдержадміністрації Валентин Хоптян у вівторок, 13 вересня, провів виїзну нараду у Збаражі, на якій було обговорено питання підготовки міста до ювілею.

У нараді взяли участь перший заступник голови ОДА Микола Головач, заступник голови ОДА Петро Гоч, начальники профільних управлінь ОДА, керівники обласних і районних організацій та установ, які долучаються до реконструкції стадіону, голова РДА Автанділ Мдінарадзе, голова районної ради Надія Розвадовська.

Керівник області подякував усім, хто відгукнувся на заклик влади та долучився до спільної справи – впорядкування міста та окремих його об’єктів. Одним із таких об’єктів є місцевий стадіон, на якому, як планується, пройдуть основні заходи святкування.

Розпочато реконструкцію фізкультурно-оздоровчого комплексу, ведуться роботи щодо облаштування стадіону – споруджується додатковий комплекс трибун, реконструкція адміністративного приміщення з роздягальнями, душовими, кімнатами для спортсменів та суддів. Прийнято низку рішень про освітлення стадіону, встановлення п’яти  тисяч пластикових сидінь, бігових доріжок з відповідним сучасним покриттям.

-Досвід таких робіт у нас вже є. Приклад – стадіон у Гусятині, який було реконструйовано у стислі терміни. Після Покрови, 15 жовтя, ми плануємо святкувати 800-річчя Збаража, то ж, переконаний, до цього часу тут буде проведено відповідні роботи, – зазначив Валентин Хоптян.

 

Коментарі вимкнені.