У Збаразькому замку розкажуть про сенс сім’ї

В неділю, 12 серпня 2012 р., з 16.00 до 18.00 у конференц-залі Збаразького замку  відбудеться творчий діалог “Фамільні зустрічі», в якому беруть участь головний редактор та автори журналу «Фамілія», священики та представники громадськості Тернопільської області.

 

«Фамільні зустрічі» – новий просвітницький проект православного сімейного журналу «Фамілія», спрямований на зміцнення статусу традиційної сім’ї у суспільстві.

 

Учасники зустрічі запрошуються до обговорення важливих аспектів духовного життя – розуміння і втілення любові, набуття сенсу сім’ї, побудови гармонійних відносин, виховання дітей, зв’язку людини з іншими людьми і Богом.

 

Також «Фамільні зустрічі» дають нагоду ознайомитися із єдиним в Українській Православній Церкві сімейним виданням та його цікавими соціальними і просвітницькими проектами – школою раннього розвитку «Звичайне чудо» та сімейним рухом «Разом – назавжди» на честь святих мучеників Адріана і Наталії.

 

Свою точку зору у творчому діалозі «Фамільні зустрічі» висловлять:

Наталія Горошкова – головний редактор православного сімейного журналу «Фамілія»

Протоієрей Олег Кожушний – викладач Київської духовної академії, автор журналу «Фамілія»

Протоієрей Олександр Авдюгін – відомий публіцист і блогер, прес-секретар Луганської єпархії

Протодиякон Микола Лисенко – заслужений діяч мистецтв України, популярний радіо-ведучий, художній керівник і диригент державного естрадно-симфонічного оркестру

Світлана Охрименко – керівник прес-служби Горлівської єпархії, автор журналу «Фамілія»

 

В програмі творчого діалогу – інтерактивне спілкування, показ відео сюжетів, презентація журналів учасникам зустрічі, екскурсія Збаразьким замком.

 

Вхід вільний.

 

Додаткова інформація за тел: (067)431-11-33; (093)785-79-75

Коментарі вимкнені.