Україну будують з кулаками на Тернопільщині

6 квітня, у суботу, в Збаражі біля церкви Христового Воскресіння стався неприємний інцидент − колишнього вчителя історії, краєзнавця, члена НСЖУ, 80-річного Володимира Кравчука побив збаражанин Володимир Савчук.

За словами, Володимира Олексійовича, він стояв біля храму, чекаючи похоронну процесію − того дня хоронили його колегу-вчительку. В цей час до нього підійшов пан Савчук з претензією, чому той під час минулих виборів депутатів Збаразької міської ради агітував не за нього. На що пенсіонер відповів, що він агітував за Володимира Ярославовича Кравчука − голову РО НСЖУ, заслуженого журналіста України, колишнього редактора «Народного слова», члена Спілки письменників України, людину, яка на його думку, достойна була стати депутатом.

Відповіддю від пана Савчука став удар в голову від якого пенсіонер впав на обледенілий сніг біля церковної огорожі і до крові поранив обличчя. Коли свідки інциденту запитали пана Савчука за що той побив Володимира Олексійовича, то він відповів, що інакше Україну не побудуєш.

Про пригоду потерпілий повідомив у міліцію. В ситуації розбирався дільничний інспектор міліції Олег Оліх. Однак, хуліган заперечував факт побиття пенсіонера, кажучи, що той нічого не доведе. Згодом сам почав просити вибачення у потерпілого, можливо усвідомивши наслідки за своє хуліганство.

Враховуючи те, що дружина Володимира Савчука працювала з Володимиром Олексійовичем в школі і вони навіть живуть на одній вулиці 80-річний пенсіонер простив провину своєму кривднику і подав йому руку.

Однак досі не може оговтатися і збагнути чому ця людина так жорстоко з ним повелася. Хіба так можна будувати Україну і чи це достойна поведінка хориста хору Братства ОУН-УПА?

За інформацією потерпілого пенсіонера Володимира КРАВЧУКА, Народне Слово

Коментарі вимкнені.