«Виховувала» кропивою та палкою, – на Тернопільщині баба влаштувала внуку справжню катівню

Заздалегідь прошу не спекулювати на цій темі та не займатися вигадками, бо те, що поліцейські побачили на відео, не може залишити байдужим нікого. Повідомляє начальник поліції Тернопільської області Сергій Зюбаненко.

З етичних міркувань поліцейські не можуть показати жахливі кадри, на яких жителька Кременецького району жорстоко знущається над своїм внуком. Жінка влаштувала беззахисній дитині справжню катівню: наносила малечі тілесні ушкодження руками, «виховувала» кропивою та палкою.

Поліцейські з’ясували, що події, відображені на відео, відбулися ще у вересні 2022 року. Їх на мобільний телефон зняла старша дитина з цієї родини. Як виявилося, баба-тиран неодноразово вчиняла насильство над малолітніми, яких у родині проживає 4– віком від 1 до 10 років.

Відомості за даним фактом слідчі Кременецького районного відділу поліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 127 Кримінального Кодексу – катування. Вищезгадане відео поліцейські долучать до матеріалів кримінального провадження як речовий доказ.
На даний момент служба у справах дітей Кременецької міської ради прийняла рішення про вилучення дітей з даної сім’ї. Їх поміщено до центру соціальної реабілітації.

Запевняю, що поліцейські та соціальні служби зроблять усе можливе, щоб діти проживали у належних та безпечних умовах і більше ніколи не стали жертвами насильства, – обіцяє Сергій Зюбаненко.

Коментарі вимкнені.