Як голова Козівської РДА емоційно радіє досягненням ветеранської команди району

 4 березня завершилися фінальні змагання по футзалу серед ветеранських команд Тернопільської області. В чемпіонаті взяло участь шістнадцять ветеранських команд, які були розбиті на чотири групи. Через сито відбірних групових ігор, до фінального квартету пробилось чотири команди : ” Агропродсервіс”, ветерани Козови, Борщова та збірної Тернопільського району.

Козівські ветерани у першому півфінальному поєдинку у напруженій боротьбі поступилися 0:5 “Агропродсервісу”. Рахунок не відповідає реальному перебігу подій на полі. Про це в мережі Фейсбук пише Голова Козівської райдержадміністрації Василь Вітровий.

  • В другому півфіналі між ветеранами Борщева та Тернопільського району теж була “рубка”. Матч завершився з рахунком 3:3. В пробитті післяматчевих шестиметрових ударів влучнішими були борщівчани 2:1 і вийшли у фінал. У фіналі значно досвідченіший “Агропродсервіс” у нелегкому матчі дотиснув команду з Борщева 4:1 та став переможцем, а борщівці – другими. А що ветерани з Козови. У нас в команді “порядок”. Як казав мені колись один “футбольний мудрегелик”: “краще виграти матч за третє місце, чим програти за перше”. Тобто поле, на кінцевій стадії змагань, краще покидати переможцем чим переможеним. І ми це зробили! В суперечці за малий фінал (бронзу) ми, більш чим переконливо, здолали ветеранів Тернопільського району 8:3, і одержали красень-кубок та велике задоволення від командної перемоги. Слід зазначити, що можна було б зіграти ще краще (хоча бронза серед 16-ти команд – це “круто”), але командна ФК “ВЕТЕРАН-КОЗОВА” – не “теплична паркетна команда”.  Козівські ветерани – хлопи, що круглорічно топчуть траву, місять болото та трамбують сніг тільки на дворі. Молодці! Подолано чергову вершину – завойовано черговий трофей, – ділиться емоціями голова РДА у мережі Фейсбук.

Коментарі вимкнені.