Як козаки у Бучачі дипломи виборювали…

20 березня 2018 року був би для наших математиків звичайнісіньким весняним днем, якби не дві особливості: двадцять сантиметрів снігу на дорогах області та ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області у Бучацькому коледжі Подільського державного аграрно-технічного університету (до якого, між іншим, ще треба було доїхати…)
Але… ніщо не може зупинити людей, які мають мету та любов до математики. Отож, один з найстаріших навчальних закладів нашої області, який святкуватиме наступного року своє 80-річчя, гостинно зустрічав учасників обласного методичного об’єднання.
XIV олімпіада у Тернопільській області вже традиційно відбувалася за двома секціями – елементарної математики та вищої математики. Гусятинський коледж представляли студент групи 11 Вальчук Назарій (керівник Гайдук Марія Іванівна) та студент групи П-21 Бортняк Андрій (керівник Стельмащук Людмила Володимирівна).
Незважаючи на те, що завдання були не простими, хлопці достойно представили наш заклад. Не залишив своїм суперникам жодного шансу Андрій Бортняк і цілком заслужено отримав перемогу та Диплом І ступеня. Диплом ІІІ ступеня у Вальчука Назарія.

Коментарі вимкнені.