“Замість дерев тепер фалоси”, – в що перетворюють історичний Бучач

У Бучачі розпочали обрізку зелених дерев. Про це у мережі Фейсбук пише Андрій Бучинський.

  • Не нервуйтесь. Так як я. Навіть якщо і мають бути з часом “якісь блатні клени”.  То можна було ще потерпіти з два три місяці і тоді зробити свою процедуру з “обрізання”. Не так вже і багато затінку є в центрі. Отак з історичного старовинного містечка МИ перетворюємо НАШ БУЧАЧ в блискуче- рекламне-“обрізане” село…. Навіть не знаю кому і подякувати в даному випадку можливо підкажете хтось.

Чоловіка підтримали і чимало мешканців Бучачу. 

  • Як же треба ненавидіти той збідований Бучач, щоб зробити з нього вимираюче місто. Але все як по феншую у самому центрі цвинтар і місто на нього перетворюється. Про це я писав ще коли вирішували де поставити памятник нашим загиблим героям. То ще нічо вони біля самої ратуші дерева посадили, цікаво через скільки часу коріння пошкодить фундамент? – пише Юра Пиж.

За словами Oleg Grebenovskyце данина памʼяті про Зиґмунда Фройда: будуть замість дерев тепер фалоси по цілому місті

  • Обрізання крон дерев так то застаріла практика, яка не допомагає ні в чому. Обрізали біля гімназії, тепер там замість тіні – багато комашок тільки, обріжуть тут, генії – пише Illya Plaksiy.

Прокоментувала пубілкацію Андрія Бучанського і  голова ради ГО при Чортківській РДА Olena Kravchuk, яка готова подати подання від громадських організацій щодо безладу який твориться у бучацькій  громаді, як по благоустрою так і по нерухомості.

  • Для конструктиву можемо зустрітися у зручний для всіх ГО час.

Місцева влада прокоментувала подію:

  • Днями у соцмережах поширюються негативні коментарі щодо зрізання дерев у центральній частині міста. З цього приводу вважаємо за необхідне надати офіційне пояснення. Як уже повідомляла Бучацька міська рада, навесні комісія з обстеження зелених насаджень, до складу якої увійшли представники державної екологічної інспекції в Тернопільській області, проінспектувала стан деревних, чагарникових рослин на території Бучача. Було відзначено, що багато дерев, особливо в центральній частині, – старі та на 70 відсотків уражені гниллю. За результатами роботи комісією було прийнято рішення здійснити санітарні видалення аварійних та хворих насаджень. Тобто сьогодні комунальники прибирають те, що вже віджило, та готують місце для нових, молодих та сильних дерев. Варто зазначати, що протягом року будуть замінені усі старі дерева.Бучацька міська рада робить усе для поліпшення естетичного вигляду нашого міста. Зокрема біля церкви Покрови будуть насаджені молоді дерева, тротуар перероблять згідно з інклюзивними нормами та стандартами, а лавочки замінять на нові та зручні, планується облаштування відпочинкової зони для жителів міста. Просимо громадськість не нагнітати ситуацію у соцмережах та з розумінням поставитися до оновлення центральної частини міста.

Андрій Бучиньскій проекоментував заяву влади:

  • Так першим хто публічно в fb звернув увагу на це свавілля був я. Якщо ви уважно прочитаєте мій пост там нічого немає проти омолодження але є зауваження що ще можна було б два три місяці почекати аж тоді можливо зробити цю процедуру “обрізання”. А тепер скажу по іншому. Якщо ви дуже хочете різати то є безліч місць де це треба давно конче зробити почистити і прибрати. А по друге зараз треба максимально напрягтись з допомогою і фінансуванням для наших захисників. А то незабаром на тих штурпаках будемо висіти ми з вами (не дай Бог)як прийдуть визволителі сюди. Визнайте не правильно ви зробили. А той чия була ідея нехай встане і скаже щось бо саме краще відписатись з сторінки БМР. p.s. І ще попрошу ялинки біля кінотеатру поки залишити якби вони декому непекли і “підживу” вже не вносьте бо вони вже гарно прижилися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *