За 200 метрів від дому чоловік впіймав 37-кілограмову рибину

Руслан Головатюк із села Старий Вишнівець Збаразького району Тернопільщини упіймав 37-кілограмового товстолоба. Рибалив на сільському ставку за 200 метрів від дому.

Як розповів сам рибалка, він не сподівався такого улову: “Я з дитинства на риболовлю ходжу. Ще з класу п’ятого. Спочатку з татом, потім уже й сам. Риба в нас водиться різна – коропи, плотва, йоржі. А тут закинув вудочку – а у воді до крючка щось велике вчепилося. Не міг зрозуміти, що за риба. Знав тільки, що витягнути вудочкою не зможу”.

Руслан стрибнув із трапу у воду. Схопив рибину руками й так витягнув на берег.

“Товстолоб був завдовжки 130 см. Важкий дуже. Я проніс сто метрів і змучився. Пішов, сказав татові про улов. Батько не повірив, доки не побачив. Разом занесли на подвір’я”.

За словами Головатюка, воду в ставку не спускали дуже давно.

“Тому ставку років 25. Воду там не спускали дуже давно. Може, через те й така риба завелась. Головне, плавала дуже близько від берега. Подумайте, трап – 6 метрів, вудка – 4,5 і 5-тиметрова жилка”.

Кілька шматків товстолоба родина засмажила. Із решти м’яса зробили тушонки.

“Спочатку півдня ми тримали товстолоба в балії на подвір’ї. За той час із півсела приходило подивитись на ту рибу. Усі дивувалися. Ніхто ще такої не ловив”.

Олена ДЗІК, gazeta.ua

 

Коментарі вимкнені.