Жнива на полях «Бучачагрохлібпрому» демонструють позитивну тенденцію

З 1 липня ТзОВ «Бучачагрохлібпром» почало жнива, сприятливі погодні умови дозволяють рухатися хорошими темпами. За теперішніх умов, усі роботи можуть бути завершені вже до 10 серпня.
Усього на полях підприємства очікують жнив 8 зерново-бобових культур. Урожайністю представники товариства задоволені, розповідають, що показник рівняється до минулорічного, а за деякими показниками збираються і покращити результати.
– Цього року випало менше опадів, взимку майже не було снігу, навесні не було дощів і тільки у червні випало дві місячні норми опадів. Але на результати нам немає чого скаржитися, виходимо на рівень минулого року, а по кількох культурах очікуємо набагато кращі результати, – розповідає заступник директора з рослинництва ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Тарас Швець.
Тарас Ярославович висловлює сподівання, що на заваді роботі не стане погода. Цього року біди полям підприємства уже наробила стихія – пошкодила значні площі сої, кукурудзи, цукрового буряку.
– Так, стихія була серйозна, але це, як кажуть, завод під відкритим небом, яким не можемо керувати тільки ми самі, є в нас сили і ризики, які керують незалежно від нас, – говорить Тарас Швець.

Коментарі вимкнені.