Житель Тернопільщини отримав важливу державну відзнаку

e92e63cd-460e-4aa5-92b2-592bed7130feОрденом “За заслуги” І ступеня відзначено кандидата медичних наук, директора Чортківського державного медичного коледжу Любомира Білика. Державну нагороду вручив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна під час урочистостей з нагоди вручення дипломів випускникам коледжу.

Нагадаємо, орденом “За заслуги” І ступеня Любомира Білика нагородили згідно з Указом Президента України Петра Порошенка з нагоди Дня Конституції України за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально- економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.

Довідково:

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук Любомир Білик працює директором коледжу з 1992 року. З того часу навчальний заклад набув нових якісних змін. Зокрема, розпочато підготовку студентів за спеціальностями, необхідними в практичній охороні здоров’я області: «стоматологія ортопедична»; медико-біологічний ліцей, де навчаються діти-сироти, напівсироти та з діти багатодітних родин; відділення післядипломної освіти та «фармація».
Cьогодні у вказаному коледжі навчається 1712 студентів, які представляють 15 областей України. Серед них студенти з тимчасово окупованих регіонів України ( Луганщина та АР Крим), 41 студент з числа дітей-сиріт, 40 студенти з числа дітей з особливими потребами, 19 дітей бійців АТО, а також студенти-напівсироти та з багатодітних родин.

Коментарі вимкнені.