LOMOFEST покорив Тернопіль

У найбільш жартівливий день року у Тернополі завзяті тернопільські ломографи представили дев’ятиметровий колаж із фотографій, який стане елементом загальнонаціональної ломостіни (фотоколаж із ломо-знімків зі всього світу) на Міжнародному фестивалі ломографії «LOMOFEST in Ukraine», що пройде 13-15 травня у Києві. Тернопільську ломостіну поділили на кілька частин по  4,5х2 м і дві по 2х0,9 м ( загальна площа – 12,9 кв.м)
Організатор заходу Паша Копчак дуже багато зробив  для практичного втілення,  дав чимало власних ломографічних знімків  для виставки.
Іван Войтюк (співорганізатор «Ломофесту Експрес» у Тернополі): «Мої фотки також висять на ломостіні, також фотографую потрохи для себе».
Саме він провів презентацію, розказав про ломографію, виникнення явища, ломографічне товариство, про фестиваль, про фотики, проявки плівок специфічні, про Міжнародний фестиваль ломографії LOMOFEST in Ukraine, що пройде 13-15 травня у Києві.
Потім був фільм «Ломокамера: фотографування від стегна»
А ще грали Зсуф, dj Trener, для учасників заходу влаштували  фуршет і вдосталь неформального частування.   Поміж цим вони могли вивчати  стенд з фотоапаратами для ломографії.

Довідка

Ломографія — вид фотографії, при якому художню цінність має не кожен окремий кадр, а їх загальна кількість, на яких може бути зображено все, що завгодно.

Ломографія – це певний стиль та філософія у фотографії. Також це зареєсторвана торгова марка австрійської компанії Lomographische AG, отримана по ліцензії від виробничого об’єднання ЛОМО (Ленінград, СРСР). Один з перших широкоекранних фотоапаратів цього об’єднання, «ЛОМО компакт автомат» (LCA), зацікавив австрійських бізнесменів, які довели фотографування ним до рівня міжнародних салонів та стоворення особливого стилю. Це дійсно певний стиль і філософія в фотографії. Ломографи фотографують швидко і від стегна (від коліна, від плеча, з-за спини, на витягнутій руці і т.д. і т.п.). Крім того, вони намагаються фотографувати завжди і всюди, у всіх можливих та неможливих ситуаціях.

Фото BlackMilk, спеціально для “Погляду”

Коментарі вимкнені.