Веселий патологоанатом у Тернополі показував учням музей

18 березня,  Тернопільський державний медичний університет ім. Горбачевського відкрив свої двері перед абітурієнтами та їх батьками.

Серед усіх запланованих заходів, мабуть, чи не найважливішою стала зустріч із керівництвом вишу, на якій ректор із «своїми» деканами розповіли  про усі переваги навчального закладу. Зацікавленим абітурієнтам був навіть запропонований невеличкий фільм про університет. Після інформаційної лекції на гостей чекала не менш інтригуюча та цікава  екскурсія стінами закладу.

«Найбільше мене вразив Анатомічний музей, де у банках з розчинами поміщені органи із патологіями, крихітні немовлята, які піддалися насильницькій смерті», – розповідає учениця Тернопільської школи №28 Леся Скоропляс.

«Мені запам’ятався  веселий патологоанатом, котрий проводив екскурсію у Анатомічному музеї та розповідав про студентські роки. Він, на диво, не агітував до вступу у навчальний заклад, а  розмовляв з нами “на рівних”, жартував. Так би мовити – “людина із народу”, – ділиться враженнями  абітурієнт Назар Середюк.

На завершення, чи доцільніше сказати «на пам’ять»,  гостям роздали буклетики, а також студентську газету «Медична Академія», де 10 із 16 сторінок призначені саме для абітурієнтів.

 Вікторія Мельничук

Коментарі вимкнені.