Рятувальники разом з дітлахами роблять обереги-ангели для бійців АТО (відео)

20 вересня в парку імені Шевченка в Тернополі психологи Управління провели благодійну акцію «Хай береже тебе ангел, солдате». На майданчику за столами, встановленими психологічною службою Управління ДСНС України у Тернопільській області, зібрались діти різного віку – від трьох до п’ятнадцяти років. Більше 170 учасників власноруч виготовляли для українських військових ангели-обереги.
Діти щиро дарували частинку свого тепла солдатам. Протягом кількох годин за столами кипіла робота – у підсумку змайстрували близько 200 виробів. Крім оберегів, малюки старанно виводили на аркушах паперу побажання миру, добра, мужності та міцного здоров’я. Вони знайшли багато теплих слів на підтримку наших героїв. І чи не в кожному листі на передову можна прочитати: «Повертайтеся додому живими та неушкодженими!».
Акція покликана підняти моральний дух українських солдатів на передовій, нагадати їм, що Україна пам’ятає, переживає і молиться за своїх захисників. І головне – їх люблять і про них знають наймолодші українці.
Дитячі вироби та листи вже найближчим часом передадуть нашим солдатам, які захищають Україну на Сході.

Коментарі вимкнені.