На Тернопільщині планують закрити більше 30 шкіл!

У Тернопільській області проводяться заходи щодо реорганізації та поступової ліквідації багатьох навчальних закладів у сільській місцевості.

Так, у Гусятинському районі планується закриття дошкільних навчальних закладів шляхом злиття зі школами і створення на їх базі, так званих, навчально-виховних комплексів. Це дитячі садочки у таких селах: Васильківці, Вікно, Вільхівчик, Глібів, Жабинці, Калагарівка, Малі Бірки, Чабарівка.

У Монастириському районі розроблений план-графік закриття шкіл, а саме Підгороднянської ЗОШ І ст.,Заліснянської ЗОШ І ст., Красіївської ЗОШ І ІІ ст., Лазарівської І-ІІ ст., Світленської ЗОШ І ст.

У Чортківському районі планується закриття шкіл першого ступеня у селах: Білий Потік, Криволука, Слобідка Джуринська, а у Заліщицькому районі – школи І-ІІ ст. у селі Слобідка.

В Шумському районі закрито Ходаківську ЗОШ І ст., а також планується закрити Радошівську ЗОШ І ст., Мізюринецьку ЗОШ І ст., Соснівську ЗОШ І ст.

У Кременецькому районі заплановано реорганізувати Сапанівську та Білокриницьку ЗОШ І-ІІI ст. у ЗОШ І-ІІ ст., а також ліквідувати Чугалівську ЗОШ І-ІІ ст., Шпиколоську ЗОШ І-ІІ ст., Куликівську ЗОШ І ст.

В Козівському районі планується закрити школи першого ступеня у селах: Заберезки, Вимислівка, Золочівка, Хоростець, а також реорганізувати школи І-ІІ ступенів у школи першого ступеня сіл: Покропивна, Медова, та школу І-ІІI ст. у с. Августівка в школу ІІ ст.

У Бережанському районі школи І-ІІ ст. с. Нараїв і с. Поточани протягом року буде реорганізовано у школи І ст. Крім того, передбачено закриття шкіл І ст. с. Восовичівка та с.Підлісне.

В Підгаєцькому районі заплановано реорганізацію Литвинівської, Шумлянської, Завалівської шкіл І-ІІI ст. у навчально-виховні комплекси «Школа – сад».

У Лановецькому районі планується закрити Жуковецьку ЗОШ І ст., Плисківську ЗОШ І ст, Волицьку ЗОШ І ст., а на базі Карначівської ЗОШ І-ІІ ст., Печірнянської ЗОШ І-ІІ ст., Синівецької ЗОШ І-ІІ ст., Влащинецької ЗОШ І ст. створити навчально-виховні комплекси «дошкільний навчальний заклад – школа 1ступеня» та передати їх на фінансування сільських бюджетів. Також під питанням функціонування навчальних закладів, розташованих на території Карначівської, Печірнянської, Бережанської, Москалівської, Влащинецької та Борсуківської сільських рад.

Таким чином, на всій території області проводиться, так звана, оптимізація мережі загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, яка має своїм наслідком фактично ліквідацію багатьох навчальних закладів.

-1 thoughts on “На Тернопільщині планують закрити більше 30 шкіл!

  • 22:13 | 9.01.2014 о 22:13
    Permalink

    У селі Заберезки школу закрили пообіцявши що школярів будуть доставляти шкільним автобусом до Олесинської ЗОШ натомість в районному відділі освіти постійно виникають причини щоб доставка учнів не відбувалась, причини: не має пального, заміна мастила, заміна скатів, постійні відрядження по місцю їхнього призначення.
    Хоча ці причини малоймовірні.

Коментарі вимкнені.