Політтехнолог тернопільського мера Михайло Окаринський: Потрібно змусити людей повірити в те, що від них нічого не залежить


fartuh2У 2012 році на телеканалі 1+1 був представлений проект “Депутат під ключ” в якому три команди політтехнологів за сім днів спробували зробити народних обранців із звичайних перехожих.
Участь у зйомках брали і тернопільські політтехнологи діючого мера Сергія Надала – Михайло Окаринський та Юрій Фартушняк.
«Чим більша брехня, тим більше в неї вірять», – саме за таким кредом працювала команда з Тернополя в програмі.
За словами Юрія Фартушняка, вони розміщають будь-яку інформацію – правдиву, неправдиву, і це не має значення.
А Михайло Окаринський взагалі сказав, що потрібно заставити людей повірити в те, що від них взагалі нічого не залежить.
Саме за такими правилами, найімовірніше, пани Юрій та Михайло працюють і зараз на виборах. Вони це певно роблять для того, щоб тернополяни повірили в перемогу діючого мера Сергія Надала. Але не настільки зазомбовані мешканці Файного міста, бо креатив та фантазія з кожним днем політтехнологів Надал набирає все більше збочених форм.
Якби все дійсно було так добре, як подають підконтрольні ЗМІ Сергія Віталійовича, і перемогу мер отримав би у першому турі, то тернополяни б не бачили на кожному кроці рекламу із зображенням мера, не читали б про «вади» Пастуха та Ландяка та й замість бруківки був би асфальт…

Коментарі вимкнені.