Чому деякі тернополяни 10 вересня підтримали в’їзд Саакашвілі в Україну?

У неділю, 10 вересня, колишній президент Грузії, екс-губернатор Одещини, лідер партії “Рух нових сил” Міхеіл Саакашвілі перетнув український кордон. Не зважаючи на те, що в‘їзд в Україну йому заборонив президент Порошенко. Саакашвілі перейшов кордон з Польщею на українському боці  ПП “Шегині”, хоч спочатку планував зробити це у “Краківці”. Його велелюдно зустрічали громадськість, політики, були серед них і тернополяни.

– Я з однодумцями, партійцями вчора був на кордоні КПП “Краківець”, – розповів “Погляду” депутат Тернопільської міської ради від “Громадянської позиції” Петро Ландяк. – За інформацію, якою ми володіли, Саакашвілі мав проїжджати кордон тут. Коли хід подій змінився, наша група до пропускного пункту “Шегині” не їхала, з Краківця ми повернулися в Тернопіль. Нашою ціллю була мирна, цивілізована, в рамках законодавства підтримка з вимогою пропустити його на територію України, аби отримав можливість оскаржувати в юридичному процесі указ Президента. Він виявляв в цьому своє бажання. Ми вважаємо, що людина, тим більше політик такого масштабу, повинен мати право через суд довести, чи правомірно його позбавили українського громадянства.

На фото: КПП “Краківець” 10 вересня 2017 року. Петро Ландяк із сином Максимом і лідером партії “Громадянська позиція” Анатолієм Гриценком чекають на Міхеіла Саакашвілі.

Коментарі вимкнені.