Тимошенко випустять із СІЗО

Юлію Тимошенко обстежать поза Лук’янівським СІЗО найближчим часом. Необхідні розпорядження Президент Віктор Янукович віддав голові українського Мінохоронздоров’я, генпрокуророві і міністрові внутрішніх справ, повідомляє ІТАР-ТАРС. У екс-прем’єра України проблеми з хребтом, а необхідну допомогу в СІЗО надати неможливо.

Віктор Янукович, президент України : “Тому це лікування або ці медичні послуги доведеться робити в медичних установах Києва, напевно, це буде сьогодні-завтра, найближчими днями”.

Рішення Віктора Януковича стало несподіваним для широкої маси громадськості, – повідомляє news.mail.ru.

Ганна Герман, радник президента України з гуманітарних питань, в інтерв’ю “Ехо Москви” : “Це було викликано звичайним розумінням того, що, якщо людина хвора, потрібно зробити все, щоб йому допомогти”.

-1 thoughts on “Тимошенко випустять із СІЗО

  • 12:18 | 23.11.2011 о 12:18
    Permalink

    А народу ще більше. Хватить мовчати. Хватить трепіти… Подивившися вчорашню програму ГРОШІ… це жах… Жеруть в ресторанах за такі гроші, що нам тре пів року працювати. І то хто зна че хватить. Треба їхати Усім, Не тільки ЧОРНОБИЛЬЦЯМ ТА АФГАНЦЯМ, Хоча вони молодці відстоюють свої копійки… То чого нам мовчати? Що шахтарі задоволені, Лікарі, Вчетилі, Підприємці… ЛЮДИ ДАВАЙТЕ ПОКАЖЕМ ЩО МИ Не розділені на схід чи захід, Що ми не відчуваєм неприязні. Яку постійно нам навязують політики… ДАВАЙТИ ВИЙДЕМ ОДНІЄЮ КОЛНОЮ. Та відстоїмо свої права…

Коментарі вимкнені.