У тернопільському центрі подології “Stoppa” нова процедура — рефлекторний масаж стоп

У центрі подології “Stoppa” нова процедура!  Рефлекторний масаж стоп🧡
Масаж стопи – це дивовижна по впливу процедура, яка дозволяє швидко розслабитись, зняти втому і оздоровляє весь організм.

До кінця листопада знижка на процедуру 20%! 
Вартість зі знижкою 280 гривень.
Процедура триває 40 хвилин.

Поспішіть записатися зі знижкою 20%, кількість вільних міць обмежена!

Номер для запису +380 (96) 846 85 61
Адреса вул. Богдана Хмельницького 19/207 (навпроти залізничного вокзалу)

 

Рефлексотерапія або рефлекторний масаж стоп – надзвичайно приємна процедура. Її метод полягає у впливі на організм через рефлексогенні зони і біологічно активні точки, розташовані на стопі та гомілці.

Мистецтво рефлексотерапії нараховує не одну тисячу років – її застосовували ще у давній Індії, Тибеті, Китаї і Єгипті. В одному історичному трактаті є дані про те, що і Клеопатра застосовувала цю техніку, коли омивала ноги Марку Антонію (60 р. до н.е.). Давні лікарі недаремно відводили  масажу стоп  важливу роль, адже стопи – це наш баланс, зв’язок із землею та її твірною енергією.

Також стопа є ніби зменшеною копією всього організму, адже на ній знаходиться близько 70 тисяч нервових закінчень, які ведуть до всіх внутрішніх органів і систем.

При стимуляції  активних зон, нервові імпульси надходять в органи, вмикаючи механізми їх самовідновлення, тіло приходить у стан гармонії та рівноваги, знімається напруга та покращується циркуляція енергії. З точки зору традиційної китайської медицини, саме порушення циркуляції життєвої енергії «ци» меридіанами організму – є основною причиною виникнення хвороб.

Рефлексологи використовують спеціальну карту стопи, на якій видно, які саме зони відповідають за ту чи іншу частину людського тіла. Так, кінчики пальців мають зв’язок з головою, верхня частина стопи – з грудним та шийним відділами хребта, п’ятка – з нижньою частиною спини, точки на підйомі стопи впливають на стан внутрішніх органів. Вважається, що будь-яка хвороба сама себе проявить у вигляді чутливого місця на відповідній зоні, це так звані «вікна» послаблених органів, до яких слід віднестись особливо уважно.

Також масаж позитивно впливає на нервову систему, здійснює гармонізуючий ефект, звільнює від стресу  – після сеансу масажу тіло розслабляється як після медитації або глибокого сну. Серед інших позитивних ефектів рефлексотерапії – стабілізація артеріального тиску, звільнення від головних болів та зміцнення імунної системи. До того ж після курсу масажу спостерігається естетичний ефект – зменшення набряків стоп, щиколоток, литкових м’язів і колін.

Коментарі вимкнені.