У Західній Україні до Євро 2012 українські неонацисти тренують хуліганів (фото)

Неонацистські формування напередодні Євро 2012 проводять таємні тренування для футбольних хуліганів.

Зйомки в центрі, де члени угрупування «Патріот» навчають прийомів рукопашного бою, вміння застосовувати вогнепальну та холодну зброю, провела команда журналістів видання The Sun.

Ім удалося потрапити до табору, що розташувався на покинутій військовій базі під Івано-Франківськом. Для цього журналісти видали себе за однодумців із Британії, які хочуть налагодити зв’язки та перейняти досвід українських «колег».

Від лідерів групи журналісти дізналися, що під час матчів від спеціально навчених фанатів слід чекати расистських гасел та провокацій. Зокрема їхнє невдоволення викликає наявність у європейських командах темношкірих футболістів.

Інструктажем хуліганів займаються 3500 членів «Патріота».

«Ми маємо мережу футбольних хуліганів у кожному місті, куди можемо зателефонувати. Ми можемо розпочати війну одним дзвінком. В Україні хуліганство замішане з політикою патріотизму та націоналізму», — заявив координатор угрупування Сергій Семчук.

«У нас спільні переконання. Тут хулігани не такі, як англійські, які весь час пиячать. Тут ми готуємося, проводячи тренування. Ми ставимося до цього серйозно, і ми у хорошій формі», — додав він.

Як пояснив «Генерал» «патріотів», 26-річний Сергій Сивачук, їхня мета — «біла Європа на чолі з білим лідером», і в ім’я ідеї зміцнення українського націоналізму вони згуртовують молодь.

Великий бешкет, зі слів члена групи хуліганів «Варяги» Назара Максимів, очікується в Донецьку 19-го червня.

«Не дочекаюся, коли ми знов поб’ємося з англійськими фанатами. Міліція спробує нас спинити, але не думаю, що їм це вдасться», — пообіцяв юнак.

-1 thoughts on “У Західній Україні до Євро 2012 українські неонацисти тренують хуліганів (фото)

Коментарі вимкнені.