Цьогоріч в моді білі авто

Найпопулярнішим в світі кольором авто в 2011 році став білий. Сріблястий колір автомобіля вперше за одинадцять років поступився лідерством і спустився на друге місце за популярністю. 

У 2011 році, згідно з даними компанії PPG Industries, яка займається виробництвом і постачанням автомобільних фарб, самим модним кольором машини є білий.
За наданими даними, в поточному році 21% всіх проданих у світі машин були пофарбовані в білий колір. Друге місце рейтингу ділять колишній диктатор моди світового авторинку сріблястий і чорний колір з рівним показником в 20%.
Однак сріблястий колір все ж зберіг лідерство в Азії і Тихоокеанському регіоні. На даній території 25% проданих машин були пофарбовані у сріблястий. Європа, в свою чергу, вважала за краще темний колір. У країнах Старого Світу 26% проданих автомобілів були чорними, пишуть Подробиці.
Білий колір став лідером за рахунок продажів в Північній Америці та інших країнах.
Нагадаємо, що представник Автовазу заявив, що компанія перейменує колір “стиглий лимон” в “прем’єр” на згадку про автопробіг Володимира Путіна по трасі Чита-Хабаровськ, який він здійснив влітку цього року.

Коментарі вимкнені.